ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) جدیدا یک مدل الگوی مشکوک را در عملکرد قیمتی خود به ارائه کرده است. با وجود تجربه چندین پامپ قیمت که نشان‌دهنده موقعیت رو به رشد در بازار کریپتو است، هر افزایش قیمت شیبا اینو با نزول سریع همراه می‌شود.

این مسئله، کاهش سود و تردید در ثبات و پتانسیل رشد این میم کوین را نشان می‌دهد. با تجزیه و تحلیل نمودار ارائه شده، پرایس اکشنSHIB نمایی از نوسانات و عدم قطعیت را ترسیم می‌کند.

شیبا اینو بارها و بارها برای حفظ حرکت صعودی خود تلاش کرده است، با این حال، در هر رالی به عقب رانده شده و به زیر سطح ۰.۰۰۰۰۱ دلار سقوط می‌کند.

این الگوی تکرارشونده باعث نگرانی است؛ زیرا نشان‌دهنده عدم اعتقاد سرمایه‌گذار است. در این حالت، سیو سود بر رشد قابل توجه و پایدار قیمت غلبه می‌کند.

تحلیلگران از عملکرد قیمتی شیبا اینو2

از نظر تکنیکال، به نظر می‌رسد که یک محدوده مقاومتی برای SHIB در نزدیکی سطح ۰.۰۰۰۰۱۲ دلار تشکیل شده است. این سطح اخیرا به عنوان مانعی برای رشد قیمت عمل کرده است، به طوری که شیبا اینو در هر تلاش برای گذر از آن با مقاومت سنگینی مواجه می‌شود.

در مقابل، سطح حمایتی این میم کوین در محدوده ۰.۰۰۰۰۰۹ دلار ظاهر شده است، سطحی که در آن، به طور تاریخی علاقه زیادی برای خرید در کف قیمت وجود دارد.

علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) روند نزولی دارد که این امر سیگنال دیگری مبنی بر کاهش مومنتوم SHIB است. همچنین، کاهش حجم معاملات همراه با نزول قیمت پس از هر پامپ، این دیدگاه را تقویت می‌کند که اشتیاق معامله‌گران به این میم‌کوین در حال سقوط است.

در همین راستا، تحلیلگران می‌گویند که احساسات پیرامون میم کوین‌ها از حالت سرخوشی خود خارج شده است؛ زیرا که اکثر سرمایه‌گذاران منتظر تأیید صندوق قابل‌معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌کوین هستند و به دارایی‌های “جدی‌تری” که از رشد سیستمی صنعت کریپتو سود می‌برند، تمایل دارند.

منبع : u.today

لینک مطلب : نگرانی تحلیلگران از عملکرد قیمتی شیبا اینو