FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

دوج کوین اخیرا شاهد افزایش چشمگیر آدرس‌ها در شبکه بود. چنین افزایشی قابل توجه است و این امر می‌تواند موجب روند مثبت در قیمت DOGE باشد.

پلتفرم اطلاعات بازار Into The Block در پست X (توئیتر سابق) خود بیان کرد که طی 7 روز گذشته بیش از 890 هزار آدرس دوج کوین ایجاد شده است. اتفاق عجیب‌تر این بود که فقط در 29 ژانویه نزدیک به 247240 آدرس DOGE ایجاد شد.

همراه با این هجوم سرمایه‌گذاران، DOGE شاهد افزایش فعالیت شبکه هم بود. این امر نشان می‌دهد که کاربران فعالانه از این میم کوین استفاده می‌کنند. پلتفرم Into The Block افزود که کارابران جدید اولین تراکنش خود را انجام داده و نرخ پذیرش جدید به 86 درصد رسید.

دوج کوین سال گذشته شاهد افزایش 22 درصدی در تعداد کیف پول‌های میم کوین بوده. همچنین قبلا هم گزارش شده بود که این شبکه در ابتدای سال 2024 شاهد رشد خواهد بود.

DOGE توانست با توکن‌های رمزنگاری مقابله کند و از ADA، XRP و LINK پیشی بگیرد. همچنین این میم کوین توانست طی 5 روز گذشته بیش از 1 میلیون تراکنش روزانه را ثبت کند.

پلتفرم Into The Block دلیل این هجوم کاربران و افزایش فعالیت شبکه را چنین بیان می‌کند؛ اول اینکه انتشار Doom در زنجیره دوج کوین توانست علاقه کاربران را مجدد به سمت این توکن برگرداند. دومین عامل تحرک رشد شبکه دوج کوین پلتفرم هوشمند بازار X Payments است. همچنین شایعاتی مبنی بر این وجود دارد که پلتفرم X پس از راه‌اندازی نهایی، DOGE را در سرویس پرداخت پیشنهادی خود ادغام می‌کند.

ایلان ماسک مالک پلتفرم X علاقه زیادی به میم کوین‌ها دارد که این امر موجب تقویت این شایعات و رشد دوج کوین خواهد شد.

منبع: bitcoinist.com

منبع مطلب: دوج کوین منفجر شد!!!