با توجه به عملکرد فوق‌العاده‌ فلوکی (FLOKI) و استیکینگ بیش از ۵۴ میلیون دلار از آن، بسیاری از فعالان بازار پیش‌بینی می‌کنند که این میم کوین می‌تواند از دیگر میم کوین‌های برتر بازار، یعنی دوج کوین (DOGE)، شیبا اینو (SHIB) و پپه (PEPE)، در روند صعودی پیشی بگیرد.

روز گذشته ۴ نوامبر، تیم فلوکی با انتشار توییتی اعلام کرد که تقریباً ۵۴٫۴ میلیون دلار توکن FLOKI در برنامه استیکینگ آن قفل شده است.

هدف اصلی از برنامه استیکینگ فلوکی که در تاریخ ۲۷ اکتبر راه‌اندازی شد، این است که به دارندگان وفادار این میم کوین پاداش داده شود. برای این منظور، همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، تیم فلوکی از پلتفرم توکن‌فای (TokenFi) و توکن جدیدی به نام TOKEN رونمایی کرده است.

لازم به ذکر است که پس از معرفی TOKEN، به دلیل تقاضای بالای کاربران، این رمزارز به لیست صرافی‌های شناخته‌شده زیادی اضافه شد.

در زمان نگارش این خبر، قیمت فلوکی با یک رشد ۶ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۰٫۰۰۰۰۳۱۷ دلار رسیده، در حالی که حجم معاملات آن هم با حدود ۲۲ درصد افزایش، روز گذشته به بیش از ۴۵ میلیون دلار افزایش یافت.

در همین حال، به گفته کارشناسان، کاهش اخیر مالیات اعمال‌شده بر تراکنش‌های پلتفرم توکن‌فای از ۲۰ درصد به ۰٫۳ درصد، می‌تواند به طور قابل‌توجهی بر قیمت این رمزارز تأثیر بگذارد و سرمایه‌گذاران بیشتری را برای برنامه استیکینگ فلوکی جذب کند.

منبع : coingape.com

لینک مطلب : ابراز علاقه بالا از استیک فلوکی به 54 میلیون دلار رسید