تیم توسعه‌دهنده فلوکی اخیراً داده‌های برنامه استیکینگ تازه راه‌اندازی شده خود را به اشتراک گذاشته که بر اساس آن، ارزش کل دارایی‌های قفل‌شده (TVL) در این سرویس به بیش از ۴۸٫۹ میلیون دلار افزایش یافته است.

به گزارش تیم فلوکی، کاربران در عرض ۳ روز، ۱٫۵ تریلیون FLOKI را استیک کرده‌اند که ۱۵ درصد از کل عرضه این توکن را تشکیل می‌دهد.

همچنین تیم فلوکی بر نرخ سود سالانه (APY) همچون یک عامل جذاب و با اهمیت برای همه اصرار دارد. بر اساس داده‌های موجود، فلوکی APY سه ماهه ۳۱٫۸۱ درصد را ارائه می‌دهد.

این رقم برای یک سال، به ۵۰٫۹ درصد افزایش می‌یابد. سرمایه‌گذارانی که توکن‌های خود را به مدت ۲ سال استیک کنند، ۷۶٫۳۵ درصد APY دریافت خواهند کرد، در حالی که قفل کردن ۴ ساله توکن‌ها از طریق برنامه استیکینگ، این رقم را به ۱۰۱٫۸ درصد می‌رساند.

به گفته تیم توسعه‌دهنده، انتظار می‌رود که این سرویس با قفل کردن توکن‌ها برای حداقل سه ماه تا حداکثر چهار سال، به کاهش تعداد FLOKIهای در گردش کمک کند و ارزش این رمزارز با گذشت زمان افزایش یابد.

جذابیت پلتفرم توکنیزه‌‌سازی جدید توکن‌فای (TokenFi) و توکن بومی آن، TOKEN، نیز می‌تواند به تقاضای فزاینده برای FLOKI کمک کند. همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، استیک‌کنندگان میم کوین فلوکی، ۵۶ درصد از عرضه توکن جدید TOKEN را طی چهار سال آینده به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.

منبع : thecryptobasic.com

لینک مطلب : قابلیت استیکینگ فلوکی با نرخ وسوسه انگیز