FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

ارز دیجیتال AVA (تراوالا) یکی دیگر از پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین است که هدف اصلی این پروژه راه‌اندازی پروژه‌ای همانند Booking.com است. این پروژه امکان رزرو سفر مبتنی بر بلاک چین را به ارمغان آورد و اکنون به بهترین پروژه رزرو آنلاین سفر در این زمینه تبدیل شده است.

یکی از مزایای این پلتفرم، تعداد زیاد ملک در دسترسش است که در 90124 منطقه توریستی پراکنده شده است. علاوه بر این، در برخی موارد، قیمت‌های آگهی شده در این سایت تا 40 درصد ارزان‌تر از آژانس‌های مسافرتی رقیب است. همچنین، در این پلتفرم امکان پرداخت با استفاده از بیت کوین، ارزهای دیجیتال، توکن خاص پروژه و روش‌های سنتی وجود دارد.

توکن انحصاری این پلتفرم AVA نام دارد و افرادی که از این توکن استفاده می‌کنند از مزایای خاصی نسبت به سایرین برخوردار خواهند شد. این توکن را می‌توان برای پرداخت، دریافت، پاداش وفاداری، بازگشت نقدی و سرمایه‌گذاری استفاده کرد.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال AVA

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول imToken
  • کیف پول متامسک
  • کیف پول Torus

در حال حاضر ارزش بازار AVA تقریباً 27.45 میلیون دلار است. ارز دیجیتال AVA در رتبه 663 بازار قرار گرفته و سهم بازار AVA در حال حاضر 0.00۱ درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.53 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان AVA

نقطه طلایی ورود 0.27 تا 0.37
نقطه منطقی ورود 0.38 تا 0.48

بنا به پیشنهاد علی اکبر توسل هولدرها حتما در همین محدوده خرید کنند و بین ۸ تا ۱۰ درصد از سرمایه خود را به این ارز دیجیتال اختصاص دهند.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت 15 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز AVA پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی Bybit
  4. صرافی Coinex 
  5. صرافی BingX

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال AVA