هورایزن (Horizen) یک ارز دیجیتال است که به حفظ حریم خصوصی معاملات می‌پردازد. این ارز با نماد ZEN در بازار قرار دارد و هدف آن حل مشکلات مقیاس‌پذیری و امنیتی در شبکه‌های بلاک چینی مانند اتریوم است. هوریزان استفاده از زنجیره‌های جانبی، گره‌هایی با وظایف مختلف و ایجاد حریم خصوصی، بستری امن و مقیاس‌پذیر را برای کاربران فراهم کرده است.

به طور خلاصه، هورایزن یک فضای امن برای داده‌ها در پلتفرم‌های ابری ایجاد می‌کند. این رمزارز به کمک امنیت ایجاد شده، کاربران را قادر می‌سازد تا حریم خصوصی تراکنش‌های خود را انتخاب کنند. همچنین، از طریق سرویس‌ها و محصولات خود، هورایزن به دنبال ایجاد اکوسیستمی پایدار و قوی است.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال ZEN

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول اتمیک 
  • کیف پول ZEN
  • کیف پول رسمی MyZen Wallet

در حال حاضر ارزش بازار ZEN تقریباً 116.31 میلیون دلار است. ارز دیجیتال ZEN در رتبه 315 بازار قرار گرفته و سهم بازار هوریزان در حال حاضر 0.007 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 7.96 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان ZEN

نقطه طلایی ورود 3.5 تا 5.5
نقطه منطقی ورود 5.6 تا 7.5

بنا به پیشنهاد علی اکبر توسل هولدرهای بلند مدت اصلا ریسک نکرده و در همین محدوده خرید کنند و چنانچه قیمت پایین‌تر آمد باز هم خرید نمایند. همچنین بین ۱۰ تا ۱۵ درصد از سرمایه خود را به این ارز دیجیتال اختصاص دهند.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت 100 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز ZEN پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی کوکوین 
  4. صرافی Coinex 
  5. صرافی هوبی گلوبال

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال ZEN