FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

ارز دیجیتال CRV یک رمزارز مبتنی بر استاندارد ERC-20 در بلاک چین اتریوم است و نقش حاکمیتی در اکوسیستم‌های Curve Finance و Curve DAO ایفا می‌کند. کاربرانی که توکن‌های CRV را روی پلتفرم سپرده‌گذاری می‌کنند، متناسب با وزن دارایی‌های قفل‌شده‌شان، در حاکمیت پروتکل حق رای خواهند داشت. این توکن علاوه بر نقش حاکمیتی و ایجاد رأی برای تغییرات شبکه، در صرافی غیرمتمرکز کرو نیز کاربردهای متفاوتی دارد.

با در نظر گرفتن تمامی قابلیت‌های متعدد پروژه کرو دائو، توکن بومی CRV نیز کاربردهای زیادی دارد. این توکن علاوه بر عملکرد توکن حاکمیتی، می‌تواند برای استیکینگ، تامین نقدینگی در استخرها و افزایش کارایی استفاده شود.

آینده ارز دیجیتال CRV به میزان زیادی با برنامه‌های کاربردی آن مرتبط است و مانند هر پروژه دیگری در زمینه DeFi، در معرض توسعه و افزایش تعداد کاربران آن خواهد بود. این پروژه تاکنون در رفع بزرگترین نیازهای کاربران DeFi برای مبادلات استیبل کوین و کسب سود مناسب از قابلیت‌های پروتکل به موفقیت قابل توجهی دست یافته است.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال CRV

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول coin98
  • کیف پول متامسک
  • کیف پول ترزور

در حال حاضر ارزش بازار CRV تقریباً 532.68 میلیون دلار است. ارز دیجیتال CRV در رتبه 108 بازار قرار گرفته و سهم بازار CRV در حال حاضر 0.03 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.48 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان CRV

نقطه طلایی ورود 0.25 تا 0.33
نقطه منطقی ورود 0.34 تا 0.45

بنا به پیشنهاد علی اکبر توسل هولدرها حتما در همین محدوده خرید کنند و بین ۸ تا ۱۰ درصد از سرمایه خود را به این ارز دیجیتال اختصاص دهند.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت 35 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز CRV پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی Bybit
  4. صرافی Coinex 
  5. صرافی KuCoin

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال CRV