ارز دیجیتال IOST یک شبکه بلاک چین عمومی مستقر در سنگاپور است که هدف آن حل مشکل مقیاس‌پذیری است. اگر بلاک چین‌ها قرار است که توسط صدها میلیون نفر استفاده شوند، باید بتوانند میلیون‌ها تراکنش را به سرعت و ایمن انجام دهند. اینجاست که بلاک چین IOST وارد عمل می‌شود. این تیم، یک بلاک چین ایجاد کرده که قادر به مدیریت حجم و استفاده زیاد است.

برای درک بهتر ارز دیجیتال IOST، می‌توان آن را با نزدیک‌ترین رقبای خود مانند اتریوم، EOS و Tron مقایسه کرد. بزرگترین تفاوت این است که شبکه IOST ادعا می‌کند که قادر به پردازش 100000 تراکنش در ثانیه است. در حالی که شبکه اتریوم ۲۰، شبکه ترون ۲۰۰۰ و شبکه ایاس ۴۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش می‌کنند. برای دستیابی به این سرعت پردازش، تیم ارز دیجیتال IOST یک معماری بلاک چین جدید ایجاد کرده که چندین نوآوری بلاک چین از جمله پروتکل تصادفی توزیع شده، Sharding، TransEpoch، Atomix را با هم ادغام نموده است. مانند استاندارد ERC-20 اتریوم، پلتفرم IOST استاندارد خاص خود را به نام IRC20 دارد.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال IOST

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول Bitkeep
  • کیف پول TokenPocket
  • کیف پول Citadel
  • کیف پول Jetstream

در حال حاضر ارزش بازار IOST تقریباً 193.52 میلیون دلار است. ارز دیجیتال IOST در رتبه 264 بازار قرار گرفته و سهم بازار IOST در حال حاضر 0.009 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.009 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان IOST

نقطه طلایی ورود 0.003 تا 0.005
نقطه منطقی ورود 0.0051 تا 0.008

بنا به پیشنهاد علی اکبر توسل هولدرهای عزیز می‌توانید روی همین نقطه ورود کنید، اما پیشنهاد می‌کنیم پله‌ای خرید کنید تا اگر قیمت پایین آمد بتوانید میانگین بزنید.
حتی احتمال این وجود دارد که قیمت این ارز دیجیتال تا نقطه ۰.۰۰۱ سقوط کند؛ اما احتمال رشد بسیار بیشتر هست.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت ۱ تا ۱.۵ دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز IOST پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی KuCoin
  4. صرافی OKX 
  5. صرافی gate.io

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال IOST