FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

KAVA یک پروتکل قرارداد هوشمند در بلاک چین Cosmos است. این پروتکل از چندین ارز رمزنگاری شده استفاده می‌کند تا به کاربران خود اجازه دهد بدون اتکا به یک واسطه مالی سنتی، دارایی‌های خود را قرض و وام دهند. به این ترتیب، کاوا یکی از پروژه‌های نوظهور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در نظر گرفته می‌شود.

در حالی که اکثر پروژه‌های DeFi بر روی اتریوم اجرا می‌شوند، Kava بر روی شبکه Cosmos ساخته شده است. زیرا تیم توسعه پروژه معتقد است که با این کار می‌توانند قابلیت‌های بیشتری را به شبکه اضافه کنند.

ارز دیجیتال کاوا (KAVA) رمزارز بومی پلتفرم وام‌دهی کاوا است. یک توکن دو منظوره که برای حاکمیت شبکه و سهام استفاده می‌شود. دارندگان ارز دیجیتال کاوا بر اساس میزان توکن خود، حق دارند در مورد مالکیت پروتکل، تغییرات سیستم و تنظیمات شبکه رای دهند.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال KAVA

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول TokenPocket
  • کیف پول متامسک
  • کیف پول SafePal

در حال حاضر ارزش بازار KAVA تقریباً 782.26 میلیون دلار است. ارز دیجیتال KAVA در رتبه 85 بازار قرار گرفته و سهم بازار KAVA در حال حاضر 0.04 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.72 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان KAVA

نقطه طلایی ورود 0.25 تا 0.47
نقطه منطقی ورود 0.48 تا 0.66

بنا به پیشنهاد علی اکبر توسل هولدرها حتما در همین محدوده خرید کنند و بین ۵ تا ۱۰ درصد از سرمایه خود را به این ارز دیجیتال اختصاص دهند.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت 25 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز KAVA پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی کراکن
  4. صرافی Coinex 
  5. صرافی هوبی

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال KAVA