FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

ارز دیجیتال تزوس که با نماد اختصاصی (XTZ) در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود، یک پلت‌فرم غیرمتمرکز توزیع شده و خود اصلاح‌گر می‌باشد. این ارز دیجیتال از قراردادهای هوشمند برای ایجاد مکانیزم روی زنجیره استفاده می‌کند. به نوعی، از مدل اجماع اثبات سهام اصلاح شده استفاده می‌کند و در آن سهامداران می‌توانند ساختار پروتکل را تغییر دهند. ارز دیجیتال XTZ قابلیت استخراج ندارد.

از آنجایی که تزوس دارای ویژگی خود اصلاح‌گری می‌باشد، این ویژگی می‌تواند مقداری از هزینه‌های موجود را کاهش دهد. به همین دلیل این موضوع می‌تواند به رشد و توسعه ارز دیجیتال XTZ در آینده کمک کند و نظر بسیاری از افراد را جلب نماید.

طی چند سال گذشته، قیمت ارز دیجیتال تزوس به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و رکورد این را دارد که در کمتر از 2 ماه حدود 200 درصد رشد کرده است. بنابراین می‌توانیم نتیجه بگیریم که این ارز دیجیتال آینده و پتانسیل بسیار امیدوارکننده‌ای خواهد داشت.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال XTZ

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano s)
  • کیف پول سخت افزاری ترزور مدل تی (Trezor model T)
  • کیف پول نرم افزاری اکسودوس (Exodus)
  • کیف پول نرم افزاری اتمیک (Atomic)
  • کیف پول تحت وب مگنوم (Magnum)

در حال حاضر ارزش بازار XTZ تقریباً 629.03 میلیون دلار است. ارز دیجیتال XTZ در رتبه 54 بازار قرار گرفته و 0.05 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.64 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان XTZ

نقطه طلایی ورود 0.3 تا 0.5
نقطه منطقی ورود 0.51 تا 0.61

این ارز هم اکنون در نقطه بسیار خوبی قرار دارد و هولدرهای بلند مدت حتما درصدی از سرمایه خود را در این ارز سرمایه‌گذاری کنند.

چشم انداز:

ارز دیجیتال XTZ پتانسیل رسیدن به قیمت 15 تا 25 دلار را به راحتی دارد.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال XTZ را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال XTZ می‌توانید با مراجعه به کانال صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال XTZ