ارز دیجیتال EOS یا ای او اس یک سیستم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است که به سرمایه‌گذاران خود امکان توسعه، میزبانی و اجرای (dApps) را می‌دهد. به عبارت دیگر، هدف نهایی EOS ایجاد یک سیستم بلاک چین غیرمتمرکز با توان عملیاتی بالا و کارمزدهای بسیار کم است. در این سیستم، برنامه‌های غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاک چین همانند برنامه‌های مبتنی بر وب ارائه می‌شوند، مانند ارائه دسترسی امن و احراز هویت، جمع‌آوری داده‌ها، مدیریت دسترسی و غیره؛

مهمترین ویژگی‌های EOS شامل سرعت، قابلیت مقیاس‌پذیری، استفاده راحت و کم‌هزینه است. EOS قادر به پردازش هزاران تراکنش در ثانیه است و این امکان را به برنامه‌نویسان می‌دهد تا برنامه‌های بزرگ و پیچیده را بر روی بلاکچین اجرا کنند. همچنین، EOS از پروتکلی با نام Delegated Proof of Stake (DPoS) استفاده می‌کند که عملکرد سریعتر و مقیاس‌پذیرتر را نسبت به سایر پروتکل‌ها فراهم می‌کند.

با توجه به ویژگی‌های ارز دیجیتال EOS، می‌توان به آینده آن امیدوار بود؛ زیرا این ارز پتانسیل رقابت و پیشی گرفتن از ارز دیجیتال اتریوم را دارد.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال EOS

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو اس و لجر نانو ایکس (Ledger Nano s , Ledger Nano X)
  • کیف پول سخت افزاری ترزور مدل تی (Trezor model T)
  • کیف پول نرم افزاری Imtoken
  • کیف پول نرم افزاری SimplEOS
  • کیف پول تحت وب Scatter

در حال حاضر ارزش بازار EOS تقریباً 601.23 میلیون دلار است. ارز دیجیتال EOS در رتبه 56 بازار قرار گرفته و 0.05 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.532 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان EOS

نقطه طلایی ورود 0.4 تا 0.5
نقطه منطقی ورود 0.51 تا 0.53

این ارز هم اکنون در نقطه بسیار خوبی قرار دارد و هولدرهای بلند مدت نیز می‌توانند درصدی از سرمایه خود را در این ارز سرمایه‌گذاری کنند.

چشم انداز:

ارز دیجیتال EOS پتانسیل رسیدن به قیمت ۱۵۰ دلار را به راحتی دارد.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال EOS را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال EOS می‌توانید با مراجعه به صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.