FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

CELO یک پروتکل ارز دیجیتال است که با هدف سهولت بخشیدن به پرداخت‌های دیجیتال و ارتباطات مالی در سراسر جهان طراحی شده است. این ارز دیجیتال از تکنولوژی بلاک چین استفاده می‌کند و برای تأیید تراکنش‌ها از الگوریتم Proof of Stake استفاده می‌کند. همچنین، CELO از رمزنگاری اطلاعات برای حفظ حریم خصوصی کاربران خود استفاده می‌کند.

در حال حاضر، قیمت سلو (CELO) در حال تحمل نوساناتی است و به صورت موقتی می‌تواند افزایش یا کاهش یابد. برخی از عواملی که می‌توانند در بلندمدت به رشد سلو کمک کنند شامل: جذب کاربران بیشتر، رشد استفاده از تکنولوژی بلاکچین، افزایش تقاضا برای خدمات مالی دیجیتال و ارتباطات مبتنی بر بلاکچین است. همچنین، شفافیت و اعتماد در پروتکل CELO و ادامه توسعه و بهبود آن نیز می‌تواند به رشد بیشتر سلو کمک کند.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال CELO

  • کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S) و ترزور (Trezor) 
  • کیف پول‌های نرم‌افزاری، از جمله تراست والت (Trust Wallet) و آرجنت (Argent)

در حال حاضر ارزش بازار CELO تقریباً 218.27 میلیون دلار است. ارز دیجیتال CELO در رتبه 119 بازار قرار گرفته و 0.01 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.4294 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان CELO

نقطه طلایی ورود 0.18 تا 0.3
نقطه منطقی ورود 0.31 تا 0.4

این ارز هم اکنون در نقطه بسیار خوبی قرار دارد و هولدرهای بلند مدت نیز می‌توانند بین 5 تا 8 درصد از سرمایه خود را در این ارز سرمایه‌گذاری کنند.

چشم انداز:

ارز دیجیتال CELO پتانسیل رسیدن به قیمت 30 تا 50 دلار را به راحتی دارد.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال CELO را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال CELO می‌توانید با مراجعه به کانال صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.