سرمایه‌گذاران باید سرمایه مدیریت شده‌ی بیش از 1.1 میلیون دلار یا ارزش خالص بیش از 2.2 میلیون دلار برای واجد شرایط بودن برای صندوق درآمد پویای Grayscale را داشته باشند.

Grayscale یک صندوق سرمایه‌گذاری را اعلام کرده است که برای مشتریان باتجربه‌ای که مشتاق هستند پورتفولیوهای خود را در معرض درآمد حاصل از به اشتراک گذاشتن توکن‌های ارزهای دیجیتال قرار دهند، طراحی شده است.

طبق بیانیه اخیر، صندوق درآمد پویا Grayscale (GDIC) تنها برای مشتریانی که سرمایه تحت مدیریت بیش از 1.1 میلیون دلار (AUM) یا دارای دارایی خالص بیش از 2.2 میلیون دلار هستند، قابل دسترسی است.

این صندوق در نظر دارد با توزیع‌هایی که به صورت فصلی برای سرمایه‌گذاران برنامه‌ریزی شده است، پاداش‌های سهام را به دلار آمریکا تبدیل کند. علاوه بر این، Grayscale ادعا می‌کند که تجزیه و تحلیل دقیقی برای انتخاب توکن‌های تایید صحت سهام (POS) موجود در پرتفوی صندوق انجام خواهد شد.

Grayscale پیچیدگی ذخیره و یا عدم ذخیره چندین توکن را مدیریت می‌کند، زیرا هر توکن دارای زمان‌بندی و الزامات خاص خود برای انباشت و عدم انباشت است.

اولویت اصلی صندوق طبق نظر Grayscale، به حداکثر رساندن درآمد سهام از دارایی‌ها و سپس رشد سرمایه به عنوان هدف بعدی است.

هلد کریپتو شامل بلوکه کردن توکن‌های کریپتو برای کسب سود یا پاداش است که به نوبه خود عملکرد ایمن و کارآمد شبکه بلاک‌چین را تضمین می‌کند.

Grayscale سه توکن POS را نام‌گذاری کرده است که در صندوق نگهداری می‌شوند. از جمله Osmosis (OSMO) که شامل 24٪، Solana (SOL) با 20٪ و Polkadot (DOT) با 14٪، در حالی که زیر 43٪ توکن‌های دیگر محسوب می‌شوند.

طبق داده‌های OSMO، پاداش ذخیره سهام در حال حاضر 11.09٪، SOL 7.42٪ و DOT 11.9٪ است.

با این حال، طبق داده‌های CoinMarketCap، تنها Solana SOL در بین ده توکن POS برتر بر اساس ارزش بازار قرار می‌گیرد.

صندوق بیت کوین

در همین حال، صندوق بیت کوین (ETF) Grayscale که در 11 ژانویه راه‌اندازی شد، به دلیل کارمزدهای بالای خود مورد بررسی قرار گرفت و منجر به خروج میلیاردها دلار شد.

در 26 مارس، کوین تلگراف گزارش داد که Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) از زمان راه‌اندازی خود شاهد خروج روزانه سرمایه بوده است که در 25 مارس بالغ بر 14 میلیارد دلار بوده است.

ETF‌بیت کوین نقدی Grayscale در سال، 1.5% کارمزد مدیریت دریافت می‌کند که پنج برابر میانگین 0.30% سایر ETF‌های بیت کوین نقدی است.

از سوی دیگر، Grayscale همچنان با موانع نظارتی در کسب تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای صندوق اتریوم آتی (ETF) خود مواجه است.

منبع : COINTELEGRAPH

لینک خبر: صندوق جدید سرمایه‌گذاری Grayscal