نهنگ‌های dogecoin به طور فعال دارایی‌های DOGE خود را قبل از رویداد پیش‌بینی‌ شده‌ هاوینگ بیت‌کوین در آوریل افزایش داده‌اند.

قیمت در این هفته افزایش قابل توجه تقریباً 70 درصدی را تجربه کرده است که ناشی از روند صعودی در سراسر بازار ارزهای دیجیتال است. با توجه به شاخص‌های تکنیکال و فاندامنتال این رشد قیمت می‌تواند در ماه مارس نیز ادامه داشته باشد.

افزایش قیمت اخیر Dogecoin در بحبوحه افزایش دارایی‌های DOGE در میان ثروتمندترین سرمایه‌گذاران آن که به نام “نهنگ” نیز شناخته می‌شوند، رخ می‌دهد. به عنوان مثال، تعداد آدرس‌هایی که بیش از 100000 توکن DOGE را در خود جای داده اند از ابتدای سال 0.7 درصد افزایش یافته است. تعداد نهادهایی با موجودی بیش از 1 میلیون DOGE پس از 12 فوریه شاهد کاهش جزئی بوده است.

با توجه به اینکه آدرس‌های خاصی دوج کوین زیادی دارند، احتمال دارد که به پلتفرم‌های معاملاتی تعلق داشته باشند و به این معنی است که تریدرها ترجیح می‌دهند به جای خرید و فروش مداوم دوج کوین، آن را هولد کنند. این رفتار نشانه انباشت قوی است.

قیمت در این هفته افزایش قابل توجهی تقریباً 70 درصدی را تجربه کرده است که ناشی از روند صعودی در سراسر بازار ارزهای دیجیتال است.

تعداد نهادهایی با موجودی بیش از 1 میلیون DOGE پس از 12 فوریه شاهد کاهش جزئی بوده است.

انتظار می‌رود قیمت دوج کوین پیش از هاوینگ بیت کوین در ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ افزایش یابد. این افزایش قیمت شبیه به حرکت‌های صعودی مشابه قبل از رویدادهای هاوینگ بیت کوین در می 2020 و جولای 2016 است.

قابل ذکر است که قیمت DOGE قبل از هاوینگ اول بیت کوین 200 درصد و قبل از هاوینگ دوم بیت کوین تقریباً 50 درصد، افزایش یافت.

معامله‌گران تمایل دارند به دنبال سرمایه‌گذاری‌های جایگزین مانند memecoins برای دست آوردهای کوتاه مدت باشند و پیش‌بینی می‌کنند که هاوینگ بازار کلی را تقویت کند. این رفتار ناشی از حدس و گمان و تمایل به سرمایه‌گذاری بر افزایش فعالیت بازار مرتبط با بیت کوین است.

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: آیا Dogecoin شروع به صعودی بزرگ می‌کند