در روزهای اخیر، ارز دیجیتال رندر نتورک (RNDR)، یکی از بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال در حوزه هوش مصنوعی بر اساس ارزش بازار، به نقاط عطف مهمی دست یافت.

تیم Render Network مهاجرت به بلاکچین سولانا (SOL) را سازماندهی کرد، یک برنامه تشویقی برای مسئولان نگهداری گره (نود) گذاشت و رأی‌گیری در مورد فعال‌سازی مشتریان جدید را آغاز کرد.

طبق گزارش‌ها، رندر نتورک (RNDR)، در حال شروع یک برنامه تشویقی در مقیاس بزرگ برای نگهبانان گره است. با این برنامه جدید، اپراتورها یا گره‌های محاسباتی می‌توانند برای لیست انتظار درخواست دهند و واجد شرایط پرداخت RNDR باشند.

از نظر فنی، از کاربران GPU دعوت می‌شود تا نرم‌افزار Render Network را اجرا کنند، گره‌های خود را همگام‌سازی نمایند و ظرفیت محاسباتی را برای تحقیقات و آزمایش‌های AI و ML به اشتراک بگذارند.

رایان شی، مشاور بنیاد رندر، مطمئن است که چنین برنامه انگیزشی سخاوتمندانه‌ای، نسل جدیدی از علاقه‌مندان به هوش مصنوعی و رمزارزها را به جامعه شبکه رندر (RNDR) خواهد آورد.

در مجموع، تیم شبکه رندر (RNDR) قرار است ۱.۱۴ میلیون توکن RNDR یا ۲.۶۷ میلیون دلار را به این کار اختصاص دهد. از این مبلغ، ۳۰۰ هزار RNDR در سال آینده توزیع خواهد شد. در روزهای گذشته، شبکه رندر همچنین با مهاجرت خود از اتریوم به سولانا خبرساز شد.

این اعلامیه پیشگامانه نشان‌دهنده یک تغییر بزرگ برای پیشرفت این پروژه بود.بر اساس داده‌های بازار، بخش ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی، آخر هفته خوبی را سپری کرده‌اند.

طبق برآورد CoinGecko، در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش خالص بازار توکن‌های هوش مصنوعی بیش از ۳ درصد افزایش یافته است. به این ترتیب، این بخش نسبت به بازار کریپتو که ۲ درصد رشد کرده، عملکرد بهتری داشته است.

از آلت‌کوین‌های هوش مصنوعی با ارزش متوسط، Image Generation AI (IMGNAI) و PAAL AI (PAAL) با ۲۱ و ۱۹ درصد رشد، بهترین عملکرد را دارند.

منبع : u.today

لینک مطلب : برنامه انگیزشی رندر نتورک برای همراهان این شبکه