یکی از حامیان اصلی بیت کوین (BTC) و مشاور ارشد دفتر ملی بیت کوین السالوادور، مکس کایزر، ادعا کرد که رقیب اتریوم (ETH)، یعنی سولانا (SOL)، در حال سقوط است. کایزر پیش‌بینی می‌کند که پر سر و صداترین ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۳ بیش از ۸۰ درصد کاهش خواهد یافت و سقوط می‌کند.

کایزر پیش‌‌بینی می‌کند که SOL می‌تواند بیش از ۸۰ درصد از سطح قیمت فعلی خود سقوط کند و به ۲۰ دلار برسد. کایزر انتظار دارد سولانا که از نظر وی یک شت کوین است، کل ارزش خود را نسبت به بیت کوین از دست بدهد.

کایزر معتقد است که معامله‌گران سولانا دچار راگ پول‌های زیادی خواهند شد و ضررهای زیادی را تجربه خواهند کرد.

اوایل این هفته، یک تحلیل‌گر و معامله‌گر ناشناس ارزهای دیجیتال معروف به آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa) پیش‌بینی کرد که SOL به زودی به قیمتی بین سطوح اصلاحی فیبوناچی ۸۴.۵۰ دلار و ۷۱.۶۷ دلار سقوط می‌کند.

او معتقد است که SOL احتمالاً در کوتاه‌مدت یک اصلاح قیمتی را تجربه خواهد کرد. آلت کوین شرپا تصدیق می‌کند که نقدینگی قابل توجهی در سولانا انباشته شده که ممکن است در بلندمدت از افزایش قیمت SOL حمایت کند.

با این حال، وی بر این باور است که SOL قبل از اینکه بتواند مسیر صعودی خود را از سر بگیرد، به زمان نیاز دارد تا تثبیت شود و احتمالاً به محدوده ۷۰ تا ۸۰ دلار سقوط کند.

یکی دیگر از تحلیل‌گران معروف، بلانتز، SOL را در اوایل این هفته ارزیابی و بیان کرد که سولانا علائمی از یک روند صعودی را دارد. این تحلیلگر انتظار دارد که قیمت SOL به دلیل شکل‌گیری یک الگوی صعودی در نمودار قیمتی خود، افزایش یابد.

سولانا اکنون در جایگاه پنجم بازار قرار دارد، با قیمت ۹۵ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن ۴۱ میلیارد دلار است.

منبع : en.coin-turk.com

لینک مطلب : افت عجیب سولانا از زبان تحلیل‌گر معروف