جو لوبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، به شرکت‌کنندگان در ETHDenver گفت که رمزارز بخشی از چرخه فوق‌العاده بعدی است و ما برای یک سیستم جدید در جهان آماده هستیم.

همچنین می‌شود گفت که بازار کریپتو در یک بازار صعودی قرار دارد. شاید و اکثر شرکت‌کنندگان در ETHDenver موافق هستند که بازار صعودی است و چنین احساسی دارند. 

جو لوبین، از بنیانگذاران اتریوم و مدیر عامل Consensys معتقد است که ارز رمزنگاری شده به خوبی کار می‌کند و روزهای بهتری در پیش است.

در ۲۹ فوریه، لوبین در بحثی در مورد اینکه چه چیزی باعث رشد اقتصادی بزرگ بعدی خواهد شد، شرکت کرد. او درباره رشد بالا در دوره کنونی، اینکه آیا سرمایه‌گذاران عادی می‌توانند روی بیت کوین و اتریوم سرمایه‌گذاری کنند یا خیر و همچنین اهمیت تمرکززدایی در صنایع مختلف صحبت کرد.

لوبین در پاسخ به این سوال که چه چیزی باعث کاتالیزور ابرچرخه بعدی می‌شود گفت که ما در زمانی هستیم که تغییرات زیادی در حال رخ دادن است و زمان آن رسیده که روش جدیدی برای انجام کارها پیدا کنیم. آنها بر این باورند که روش کار پول سنتی در جهان به دلیل مسائلی مانند نرخ بهره بالا و بدهی بیش از حد رو به پایان است. این می‌تواند منجر به تغییر بزرگی در نحوه عملکرد سیستم مالی شود.

لوبین گفت که پول رمزنگاری شده زمانی شروع شد که دریافت پول آسان بود. پول قبلا توسط افراد قدرتمندی کنترل می‌شد که همه تصمیمات را می‌گرفتند. برای مدت طولانی، ما به این مقامات اعتماد کرده‌ایم تا پیگیری کنند که چه کسی مالک چه چیزی است و چه کسی حقوق مشخصی دارد.

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: صنعت کریپتو در حال رشد وغیر قابل برگشت