لوبین در گفتگوی اختصاصی با گرت جنکینسون سردبیر کوین تلگراف، در پادکست Decentralize with Cointelegraph، توضیح داد که بوترین به بعد دیگری سفر کرد، اما فضای آن بسیار خوب بود.

   Buterin، برای شکل‌دادن نقشه راه در سطح بالا به مردم کمک می‌کند و او همیشه خود را یک اقتصاددان این صنعت می‌داند نه یک دانشمند کامپیوتر.

لوکاس اسکور، مدیرعامل Safe Wallet، با جنکینسون در برلین صحبت کرد و تأییدیه دریافت شده از Buterin را با استفاده از پلتفرم آنها نشان داد.

 مردم می‌گویند که ویتالیک از کیف پول Safe، برای محافظت از بسیاری از سرمایه‌های خود استفاده می‌کند.

شور در مورد تأثیر بوترین بر اکوسیستم اتریوم صحبت کرد و توضیح داد که همیشه در میان همه طرفداران اتریوم، بوترین بیشترین تاثیر را دارد.

ویتالیک در حوزه ما کسی است که برای کار در بخش محتوا پافشاری می‌کند و در مورد چالش‌هایی که در طول مسیر وجود دارد صحبت می‌کند.

 او با انجام این کار احتمالاً تعداد زیادی از مردم را با خود همراه خواهد کرد و آنها در مورد چگونگی مبارزه با این چالش‌ها کمک خواهند کرد که بسیار ارزشمند است.

Schor، همچنین در مورد تأثیر بوترین بر پیشرفت‌های فناوری اتریوم، به‌ویژه پیشنهاد بهبود اتریوم (EIP) 7702 صحبت کرد.

جزء اصلی 7702 که کد ندارد، فقط از طریق یک کلید خصوصی کنترل می‌شود، اما با آن کلید خصوصی می‌توانید یک کد خاص و یک اکانت اسپارک خاص را مجاز کنید که در آدرس شما اجرا شود.

EIP-7702 یک نوع تراکنش جدید را پیشنهاد می‌کند که یک فیلد contract_code برای حساب‌های تحت مالکیت خارجی (EOA) اضافه می‌کند.

این بدان معنی است که یک EOA می‌تواند به طور موقت به یک حساب هوشمند در یک تراکنش تبدیل شود و امکان استقرار در ویژگی‌های قرارداد هوشمند بدون تغییر ساختار دائمی آن را فراهم کند.

لوبین در مورد تلاش‌های بوترین که فراتر از محدودیت‌های غیرمتمرکز بلاک چین اتریوم است، توضیح داد.

 وی اظهار داشت که بوترین زمان زیادی را درمونته نگرو گذراند و در آنجا و سایر نقاط جهان در برخورد با تمدن‌های به نوعی سازمان‌یافته متوجه شد که با توجه به فناوری ما فرصت‌های زیادی در تغییر قوانین و توانمند ساختن دولت‌ها برای ارتقای سطح زندگی مردم وجود دارد.

لوبین تصریح کرد که مطمئن نیست که بوترین می‌خواهد در مورد موضوع مونته‌نگرو صحبت کند یا خیر، اما توضیح داد که سیاست بوترین در مورد چیزهایی که در مونته‌نگرو می‌گذرد مشخص است.

در مورد همکاری بین بنیاد اتریوم و کنسنسیس، لوبین اشاره کرد که کنسنسیس با بنیاد اتریوم همکاری نزدیکی دارد.

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: اهمیت ویتالیک بوترین برای آینده اتریوم