اکوسیستم سویی (Sui) شاهد رشد قابل توجهی همزمان با افزایش ارزش کل دارایی‌های قفل شده (TVL) در شبکه خود است. در همین حال، قیمت ارز دیجیتال این شبکه اخیرا به بالاترین سطح خود دست یافته و به ۱.۴۵ دلار رسیده است.

همچنین، افزایش قیمت SUI، ارزش بازار آن را به فراتر از آستانه ۱.۵ میلیارد دلار رسانده و این رمزارز را به عنوان پنجاه و سومین دارایی دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار معرفی کرده است.

البته لازم به ذکر است که قیمت SUI در زمان نگارش این خبر به ۱.۳۴ دلار کاهش یافته و یک افت ۵.۳۲ درصدی را در ۲۴ ساعت گذشته تجربه کرده است.

با این حال، این رمزارز در ۳۰ روز گذشته رشد ۱۱۵ درصدی را شاهد بوده است. افزایش قابل توجه قیمت SUI ارتباط نزدیکی با رشد قابل توجه در اکوسیستم آن دارد.

در این راستا، رشد اکوسیستم سویی قابل توجه بوده، تا حدی که ارتقا رتبه‌ داده و به یکی از ۱۵ بلاکچین برتر از لحاظ حجم تراکنش‌های روزانه و هفتگی تبدیل شده است.

آمار و اطلاعات اخیر نشان می‌دهند که بلاکچین سویی در هفته‌ای که گذشت افزایش چشمگیر ۸۲.۴۲ درصدی را در فعالیت‌های معاملات صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) ثبت نموده و افزون بر ۳۵۰ میلیون دلار تراکنش‌ را انجام داده و پردازش کرده است. علاوه بر این، ارزش کل دارایی‌های قفل شده در پروتکل سویی شاهد افزایش قابل توجهی بوده است.

طبق گزارش‌ها، TVL در شبکه سویی پس از رشد حدودا ۴۸ میلیون دلاری در ۲۴ ساعت گذشته، تقریبا به ۳۴۱ میلیون دلار افزایش یافته که نشان از اعتماد و پذیرش فزاینده این اکوسیستم دارد.

در همین حال، سویی خود را به عنوان یک پلتفرم بلاکچین لایه ۱ (L۱) و قرارداد هوشمند پیشگام متمایز کرده که به‌طور دقیق برای ساده‌سازی مالکیت دارایی‌های دیجیتال طراحی شده است.

مدل شیءگرای سویی بر اساس زبان برنامه‌نویسی تازه تأسیس موو (Move)، اجرای موازی، نهایی‌سازی امور فرعی-ثانویه را تسهیل کرده و از مجموعه‌ای غنی از دارایی‌های درون زنجیره‌ای پشتیبانی می‌کند.

منبع : u.today

لینک مطلب : سویی به بالاترین حد خود رسید، علت چیست