قیمت توکن بازی فیوژنیست (ACE) روز گذشته افزایش قابل‌توجه ۲۰ درصدی را تجربه کرد که به دلیل لیست شدن این ارز دیجیتال در دو صرافی بزرگ بایننس و اوکی‌ایکس بوده است. در نتیجه این رالی، قیمت فیوژنیست به بالاترین سطح تاریخی خود در ۱۷٫۹۵ دلار رسید.

البته در زمان نگارش این خبر، قیمت فیوژنیست کمی عقب‌نشینی کرده و به محدوده ۱۳٫۵ دلار برگشته است. این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۲۹۶٫۵ میلیون دلاری خود، در حال حاضر در جایگاه ۱۵۵ بازار قرار دارد. لازم به ذکر است که فیوژنیست در روزهای اخیر جزو رمزارزهای ترند بازار هم بوده است.

رالی توکن ACE در بایننس و اوکی ایکس2

طبق گزارش‌ها، صرافی اوکی‌ایکس در اطلاعیه دیروز خود از لیست شدن جفت ACE/USDT در بازار آتی دائمی خود خبر داد. این قابلیت به معامله گران فرصت مبادله ACE با اهرم تا ۵۰ برابر بیشتر را می‌دهد. علاوه بر این، معاملات مارجین و عملکرد Simple Earn برای توکن ACE هم قرار است از تاریخ ۱۹ دسامبر، در این صرافی فعال شود.

همزمان، بایننس نیز با لیست کردن فیوژنیست و معرفی قرارداد دائمی ACE در پلتفرم آتی خود، به این جشن پیوست. این قرارداد دائمی که از ۱۸ دسامبر راه‌اندازی شده، به کاربران این فرصت را می‌دهد که ACE را با اهرم تا ۵۰ برابر معامله کنند. علاوه بر این، کاربران سرویس Convert بایننس اکنون می‌توانند معاملات ACE در برابر BTC، USDT و توکن‌های مختلف دیگر را با کارمزد صفر انجام دهند. این خبر پس از اضافه شدن ACE توسط بایننس، به عنوان چهلمین پروژه لانچ‌پول این صرافی، منتشر شد.

ارز دیجیتال ACE، توکن بومی بلاکچین Endurance است که توسط Fusion Interactive، یک استودیوی بازی‌سازی ایجادشده توسط کهنه‌کاران صنعت بازی، راه‌اندازی شده و امکان انجام تراکنش‌های فوری با کارمزدهای بسیار پایین را فراهم می‌کند. بازی وب ۳ فیوژنیست که در آینده‌ و در یک ویران‌شهر اتفاق می‌افتد، نوید دنیایی جذاب را می‌دهد که بازیکنان در آن می‌توانند کاوش کنند، بجنگند و تجارت کنند و از این طریق، در اکوسیستم رو به رشد برنامه‌های غیرمتمرکز مشارکت داشته باشند.

منبع : u.today

لینک مطلب : شروع رالی توکن ACE در بایننس و اوکی ایکس