ترامپ بعد از اظهارات ضد بیت کوین و کلاهبرداری خواندن آن در دوران ریاست جمهوری خود، اکنون می‌گوید بیت کوین چیزی است که می‌تواند با آن زندگی کند و تقاضای رو به رشد آن را تصدیق می‌کند.

کاربران در X اشاره کردند که تغییر اخیر ترامپ نسبت به بیت کوین می‌تواند تنها یک تاکتیک مرتبط با انتخابات برای جذب رأی‌دهندگان متمرکز بر رمزارز باشد.

طی مصاحبه اخیر در فاکس نیوز، از ترامپ در مورد دیدگاهش در مورد افزایش ارز دیجیتال و راه درست برای مقابله با یک شبکه ارزی غیرمتمرکز مانند بیت کوین، سوال پرسیده شد.

ترامپ در پاسخ گفت که دلار آمریکا همچنان برای او بهترین ارز است، اما در عین حال به محبوبیت و پذیرش رو به رشد بیت کوین اذعان کرد.

من دلار را دوست دارم، اما بسیاری از مردم از بیت کوین استفاده می‌کنند و صادقانه بگویم باید مقرراتی در این زمینه وضع شود. بسیاری از مردم آن را پذیرفته‌اند و این تعداد به مرور بیشتر و بیشتر می‌شود. من افرادی را می‌بینم که می‌خواهند بیت کوین پرداخت کنند، بنابراین من می‌توانم با آن به هر شکلی زندگی کنم.

تغییر موضع اخیر ترامپ در قبال بیت کوین از دیدگاه‌های قبلی او زمانی که رئیس جمهور بود عوض شده است. در آن زمان، ترامپ بیت کوین را محکوم کرد و آن را یک کلاهبرداری خواند و ظاهراً به وزیر خزانه‌داری دستور داد که «به دنبال بیت کوین برود».

ترامپ در حال حاضر به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری آینده امریکا در سال 2024 انتخاب شده و برخی از افراد در جامعه کریپتو معتقدند تغییر اخیر او در نگرش نسبت به بیت کوین می‌تواند انگیزه سیاسی برای جذب آرای بیشتر از صنعت رو به رشد کریپتو باشد. افراد دیگری همچنین خاطر نشان کردند که او دقیقاً همان کاری را انجام می‌دهد که ترامپ واقعی را نشان می‌دهد.

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: ترامپ آمریکا دیگر ضد بیت کوین نیست