آرتور هیز علامندان به بیت کوین را تشویق کرد تا همچنان متمرکز بمانند. هیز این امر را در پی افزایش قابل توجه نقدینگی دلار بیان کرد.

آرتور هیز بنیان‌گذار BitMEX، نسبت به بیت کوین بسیار خوش‌بین است. هیز افکار خود را در کنار نمودار قرارداد بازخرید معکوس خالص (RRP) و تغییرات موجودی حساب عمومی خزانه‌داری (TGA) به اشتراک گذاشت.

آرتور هیز در پست X (توئیتر قدیم) خود هموطنان علاقه‌مند به بیت کوین را تشویق کرد تا همچنان متمرکز بمانند. هیز این امر را در پی افزایش قابل توجه نقدینگی دلار بیان کرد. وی در ادامه افزود که بیت کوین منعکس کننده افزایش نقدینگی دلار است که در نهایت منجر به افزایش قیمت این رمزارز بزرگ خواهد شد.

آرتور هیز در بیانیه‌ای گفت:

حواس پرت نشوید و متمرکز بمانید. نقدینگی دلار در حال افزایش بوده و همچنین بیت کوین نیز بالا خواهد رفت. این امر پس از تحلیل نمودارهای تغییرات موجودی خالص RRP و TGA برای من آشکار شد.

dharmafi تحلیلگر رمزارز، در این بین ارقام خالص‌تری را در X به اشتراک گذاشت. پست این تحلیلگر بر RRP و TGA، به ترتیب 65 و 35 میلیارد دلاری و همچنین افزایش نقدینگی خالص 106 میلیارد دلاری از 21 نوامبر تاکید کرده است.

افزایش نقدینگی، پویایی در حال تغییر بازارهای مالی را نشان می‌دهد. این امر مهری بر تایید بیانیه‌های تحلیلگر آرتور هیز است. سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان بیت کوین، طی تزریق نقدینگی می‌توانند شاهد اثرات بالقوه‌ای بر بازار ارزهای دیجیتال باشند.

در همین حال جانت یلن یک بدبین به بیت کوین، اخیرا در جلسه وزرای دارایی G20 و روسای بانک مرکزی، در پی صحبت با رویترز به صرافی‌های ارز دیجیتال هشدار داد که در هر صورت باید از قوانین پیروی کنند.

یلن بر اهمیت انطباق در صنعت ارزهای دیجیتال تاکید کرد. همچنین بر لزوم پیروی از مقررات برای فعالیت در سیستم مالی ایالات متحده تاکید کرد.

منبع: cointelegraph.com

منبع مطلب: افزایش نقدینگی دلار چه تاثیری بر قیمت بیت کوین دارد؟