مکانیزم رایت LUNC اجرا شده و هر زمان که در شبکه تراکنشی صورت بگیرد به طور خودکار توکن‌ها را می‌سوزاند.

بایننس بزرگترین صرافی رمز ارز جهان در یازدهمین دوره رایت خود، 2.65 میلیارد دلار توکن Terra Classic (LUNC) را سوزاند.

بایننس در مجموع فراتر از 35.5 میلیارد دلار توکن LUNC را سوزانده و میزان رایت کل جامعه از 68 میلیارد هم فراتر رفته است. معامله‌گران به سوختن واکنش مثبت داده و همچنین LUNC شاهد افزایش 3 درصدی قیمت بود.

طبق تراکنش‌های انجام شده در 1 جولای، بایننس 2.65 میلیارد توکن LUNC را به آدرس Burt منتقل کرده است. این امر موجب کاهش عرضه در گردش شد.

مکانیزم رایت Terra Classic هر زمان که تراکنش در شبکه انجام شود به طور خودکار توکن‌ها را می‌سوزاند. تعداد توکن‌های سوخته شده نسبت به تعداد در گردش است. این روند عرضه توکن‌ها را دائما کاهش می‌دهد و از طرفی ارزششان در طول زمان افزایش می‌یابد.

بایننس در ماه ژوئن 1.04 میلیار توکن LUNC را سوزاند. اگرچه بایننس کارمزد معاملات LUNC و مارجین از 100 به 50 درصد کاهش داد. جامعه کریپتو از این پشتیبانی بایننس و مدیر عاملش قدردانی کرد.

به لطف ابتکارات پروژه‌هایی مانند Terra، DFLunc، Casino و Cremation Coin در این دو ماه اخیر، میلیون‌ها توکن LUNC در هفته می‌سوزانند. در نتیجه جامعه با موفقیت 68 میلیارد دلار توکن LUNC را سوزاند.

LUNC در ماه ژوئن با تلاش‌های فراوانی که برای عبور از مرز 0.0001 دلار تلاش کرد اما ناموفق شد و به 0.00009 دلار کاهش یافت. اما در 24 ساعت گذشته با تلاش‌های بایننس و مابقی عوامل LUNC شاهد افزایش 3 درصدی قیمت بود.

منبع: cointelegraph.com