ارز دیجیتال AGIX توکن پروژه SingularityNET، یکی از معروف‌ترین پروژه‌های بلاک‌چین در زمینه هوش مصنوعی است.

این ارز در ابتدا با نام AGI شناخته می‌شد که بر روی پلتفرم اتریوم ساخته شده بود، اما در 28 می 2021 طی یک هارد فورک، دارندگان توکن AGI توکن AGIX را دریافت کردند و تمام ارزهای AGI سوزانده شدند. ارز دیجیتال AGI فقط برای بلاک چین اتریوم طراحی شده بود، اما AGIX قابلیت همکاری بین بلاک چین اتریوم و کاردانو را برای دارندگان فراهم کرد.

SingularityNET یک بازار غیرمتمرکز برای خدمات هوش‌مصنوعی (AI) در بلاک‌چین اتریوم و کاردانو و بازاری برای توسعه‌دهندگان هوش مصنوعی و کاربرانی است که از این ابزارها استفاده می‌کنند. توسعه‌دهندگان می‌توانند هوش مصنوعی خود را از طریق پلتفرم SingularityNET منتشر کرده و کسب درآمد کنند. کاربران از هر کجای دنیا با اتصال به اینترنت می‌توانند از این ابزارهای هوش مصنوعی بر اساس نیاز خود استفاده کنند و هزینه آن را پرداخت کنند. از توکن AGIX می‌توانید برای پرداخت هزینه این خدمات استفاده کنید.

در حال حاضر ارزش بازار AGIX تقریباً 292.17 میلیون دلار است. ارز دیجیتال AGIX در رتبه 106 بازار قرار گرفته و 0.02 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.23 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان AGIX

نقطه طلایی ورود 0.055 تا 0.085
نقطه منطقی ورود 0.086 تا 0.12

البته در نقطه فعلی اصلا پیشنهاد به خرید نمی‌کنیم و اگر می‌خواهید به هدف بلند مدت خریداری کنید صبر کنید و روی نقطه 0.13 تا 0.17 ورود کنید.

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

چگونه ارز دیجیتال AGIX را خریداری کنیم؟

برای تهیه ارز دیجیتال AGIX می‌توانید با مراجعه به صرافی بیتکس‌روم، این ارز را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد خریداری نمایید.

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

امیدواریم با سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال سودهای خوبی عاید شما شود.