اخیراً شیبا اینو شاهد افزایش تراکنش‌های زیادی بود و این ارز به خاطر جامعه فعال و وضعیت آن معروف شده است، در هفته گذشته 17 تریلیون شیبا اینو دست به دست شد و معامله‌گران و تحلیلگران را هیجان‌انگیز و گیج کرد.

چنین فعالیتی اغلب با حدس و گمان در موقع تجمع‌های اساسی جدید و فهرست‌بندی در مبادلات مهم اتفاق می‌افتد و دلایل احتمالی نیز برای افزایش این فعالیت وجود دارد.

نمودار افزایش تراکنش و جابجایی شیبا اینو

 قیمت شیبا اینو با توجه به تجزیه و تحلیل نمودار، نوسانات قابل توجهی را تجربه کرده است، آزمایش سطوح حمایت و مقاومت به‌طور منظم یک مرحله تثبیت را نشان می‌دهد و با خروج قیمت از محدوده فعلی، ممکن است شاهد یک روند صعودی یا نزولی قابل توجه باشیم.

مطلب مهم دیگری از شاخص‌ها را که باید به آن توجه داشت، میانگین‌های متحرک (MAs) است، در حالی که MA دویست روزه جهت روند بلندمدت را نشان می‌دهد، MA پنجاه روزه به عنوان یک سطح حمایت عمل کرده است و اکنون شیبا در مجاورت این سطوح مهم قرار دارد.

تصویر جالبی نیز توسط داده‌های مربوط به معاملات بزرگ ترسیم شده است، حجم و تعداد معاملات بزرگ به شدت افزایش یافت و در 5 ژوئن به 161 تریلیون شیبا و 731 تراکنش رسید. بر این اساس، ممکن است معامله‌گران اصلی خود را برای افزایش نوسانات آینده آماده کنند.

منبع خبر: u.today

لینک مطلب: 17 تریلیون شیبا اینو در هفت روز جابجا شد