آوریل ماه مهمی برای بازار ارزهای دیجیتال است و پیش‌بینی می‌شود که رویداد هاوینگ بیت کوین تاثیر صعودی روی دارایی‌های دیجیتال متعدد داشته و بر ارزش بازار آنها موثر باشد.

قابل ذکر است، برخی از دارایی‌ها به آستانه 100 میلیارد دلاری نزدیک شده‌اند و برای افزایش بالقوه آماده هستند. بنابراین، فینبولد دو ارز رمزنگاری شده را شناسایی کرده است که احتمالاً از این رقم فراتر خواهند رفت.

این دارایی‌ها در حال حاضر به آستانه نزدیک می‌شوند و مسیر حرکت آنها به عواملی مانند روند صعودی و افزایش عرضه بستگی دارد.

 رسیدن به ارزش 100 میلیارد دلاری توکن بومی بایننس، بستگی به صرافی دارد که بتواند باعث افزایش تقاضا و درخواست خرید برای بایننس شود.

 همچنین چون توکن اصلی بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان است، چندین عامل می‌توانند بایننس را به 100 میلیارد دلار برسانند.

عامل اول، مکانیسم سوزاندن بایننس، که در آن به صورت دوره‌ای توکن‌ها را می‌خرد و می‌سوزاند، که به کاهش عرضه کلی، افزایش ارزش و رشد بازار کمک می‌کند. عامل دوم، فعالیت در حوزه زنجیره بایننس می‌تواند از ارزش بازار 100 میلیارد دلاری حمایت کند.

در سه ماهه اول، عوامل مثبتی مانند درآمد و قیمت بایننس ثبت شد و ادامه آنها در ماه آوریل برای ارزش‌گذاری بایننس بسیار مهم می‌باشد.

بایننس با ارزش بازار فعلی خود در حدود 87 میلیارد دلار، پایه محکمی برای نزدیک شدن به مرز 100 میلیارد دلار تا پایان آوریل دارد و تنها به افزایش 14 درصدی نیاز دارد. در آخرین به‌ روز رسانی، بایننس با قیمت 585 دلار معامله می‌شد.

پلتفرم سولانا قبلاً به علت هیجان ناشی از رمزارزهای میم راه‌اندازی شده در شبکه رشد کرد و در حجم معاملات صرافی غیرمتمرکز (DEX) با 60 میلیارد دلار رکورد زد.

علاوه‌ بر این، تا زمانی که شبکه برای رفع قطعی‌های مداوم متعهد باشد، احتمالاً اعتماد سرمایه‌گذاران به سولانا تقویت می‌شود. یکی از ویژگی‌های‌ قابل توجه سولانا انعطاف‌پذیری آن است، عاملی که می‌تواند ارزش بازار آن را به 100 میلیارد دلار برساند.

آناتولی یاکوونکو، مدیرعامل سولانا تاکید کرد که این چالش‌ها نیاز به آزمایش و به روز رسانی گسترده دارند و روند تثبیت قیمت را کند می‌کنند. علاوه بر این، انتظار می‌رود هاوینگ بیت‌ کوین در آینده تأثیر مثبتی روی قیمت سولانا بگذارد.

Changelly، یک صرافی و پلتفرم تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی می‌کند که سولانا می‌تواند در 20 آوریل، روز نصف‌شدن بیت‌ کوین، به 321 دلار برسد. این تجزیه و تحلیل داده‌های تاریخی، روی قیمت، روند بازار و احساسات کلی پیرامون سولانا تاثیر زیادی دارد.

منبع خبر: finbold

لینک مطلب: ارزش بازار دو ارز دیجیتال در آوریل به 100 میلیارد دلار می رسد