یکی از ارزهای دیجیتالی که در سال جاری توجه بسیاری را به خود جلب کرد، کاسپا است.

در زمان نگارش این خبر، کاسپا با قیمت ۰.۱۲۲ دلار معامله می‌شود که اگرچه نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، ۲.۱۲ درصد افت دارد، اما در مقایسه با یک سال گذشته، رشد چشمگیر تقریبا ۱۷۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.

رشد کاسپا

این افزایش قیمت قابل‌ ملاحظه موجب شده که ارز کاسپا یکی از رمزارزهای مطلوب در بین معامله‌گرها و تحلیلگران بازار سرمایه مبدل شود. در جدیدترین ویدیوی خود، زک هامفریس، علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال و یوتیوبر معروف، بینش‌های قانع‌کننده‌ای را به اشتراک گذاشته است. وی پنج دلیل کلیدی را بیان کرده و معتقد است که رمزارز کاسپا برای مسلط شدن به فضای بازار ارزهای دیجیتال در چند سال آینده آماده می‌شود.

افزایش علاقه سرمایه‌گذاران خرد: هامفریس به افزایش قابل‌توجه ۴۰ هزار آدرس جدید که حداقل یک توکن KAS را برای شش روز نگه می‌دارند، اشاره می‌کند. این هجوم سرمایه‌گذاران جدید منعکس‌کننده رشد علاقه‌مندان خرد به کاسپا است. در حال حاضر، کاسپا دارای ۳۰۹ هزار دارنده است و رشد ثابتی را در تعداد دارندگان خود به تصویر می‌کشد.

افزایش نرخ هش: از سوی دیگر، نرخ هش کاسپا به اوج جدیدی رسیده که بر زیرساخت قوی سازوکار اثبات کار (PoW) این ارز دیجیتال تاکید دارد. زک به شباهت‌های KAS به بیت کوین (BTC) اشاره و موضع به‌روز کاسپا را تصدیق کرد. افزایش نرخ هش، رویداد‌ آتی هاوینگ و توکنومیک قوی، کاسپا را به عنوان یک ارز دیجیتال قدرتمند در بازار به سرمایه‌گذاران معرفی می‌کند.

نظر تحلیل‌گران درباره کاسپا چیست؟

مشارکت ها و در لیست قرار گرفتن: زک نیز بر جریان شراکت ها و در لیست قرار گرفتن های جاری اصرار بسیاری دارد که مبشر فردای روشن و موفقی برای ارز کاسپا می باشد. درست است که صرافی‌های بزرگ مانند بایننس و کوین بیس هنوز KAS را لیست نکرده‌اند، اما همکاری با پلتفرم‌هایی مانند مرورگر کربن (Carbon Browser) با بیش از هفت میلیون کاربر و لیست شدن در LDX Swap، به اکوسیستم در حال گسترش کاسپا کمک می‌کند.

موقعیت در بازار: علی‌رغم راه‌اندازی در دوره چالش‌برانگیز نوامبر ۲۰۲۱، کاسپا رشد قابل‌توجهی را از خود نشان داده و به ارزش بازار ۳ میلیارد دلاری دست یافته است.

توکنومیکس: زک در ادامه به بررسی توکنومیکس کاسپا پرداخت و عرضه در گردش ۷۶ درصد (۲۱ میلیارد از ۲۸ میلیارد توکن KAS) و توان رسیدن به محدوده ۹۰ درصدی را در روند صعودی آینده پررنگ کرد. وی با تاکید بر پیامدهای صعودی توکنومیک قوی، پیش‌بینی می‌کند که کاسپا نقش مهمی در روند صعودی پیش‌بینی‌شده از سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۲۶ ایفا خواهد کرد.

به این ترتیب، زک اشتیاق خود را برای کاسپا ابراز نموده و آن را به عنوان سومین دارایی بزرگ خود پس از بیت کوین و اتریوم (ETH) رتبه‌بندی کرده است. وی پیش‌بینی می‌کند که قیمت کاسپا در طول روند صعودی بعدی، به یک دلار و فراتر از آن افزایش یابد.

در همین حال، احمد، یکی دیگر از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال، هم در ویدئوی اخیر خود اظهار داشت که پروژه بلاکچین در حال ظهور کاسپا دارای توان قابل‌توجهی برای پشت سر گذاشتن ارزهای بزرگ و قوی ای مانند لایت کوین و همچنین کاردانو می باشد.

این تحلیلگر، فناوری، مشارکت جامعه و شرایط بازار کاسپا را به عنوان محرک‌های کلیدی برای رشد قابل‌توجه آن عنوان کرده است. با تاکید بر پایه تکنولوژیکی قوی و جامعه پر جنب و جوش کاسپا، احمد معتقد است این پروژه در مسیر درست قرار دارد.

منبع : captainaltcoin.com

لینک مطلب : 5 دلیل برای رشد کاسپا در آینده