FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

کراکن تمام تراکنش‌های ارزهای دیجیتال مربوط به Dai، Ether و Wrapped Axelar و… را در کانادا طی ماه‌های نوامبر و دسامبر را به حالت تعلیق در می‌آورد.

سخنگوی کراکن قبل از به حالت تعلیق در آوردن گفت: «ما برای اطمینان از رعایت بالاترین استانداردهای صنعت کریپتو به طور مداوم دارایی‌های پلتفرم خود را رصد می‌کنیم.»

این تعلیق‌ها کاربران کانادایی را زیاد شگفت زده نمی‌کند زیرا در سال 2023 چندین صرافی دیگر هم عمل مشابهی انجام داده‌اند. از جمله این صرافی‌ها Coinbase و Crypto.com بوده که معاملات DAI، USDT و RAI را متوقف کرده‌اند.

به دلیل وجود چالش‌های نظارتی موجود ممکن است مابقی پلتفرم‌ها نیز به طور کامل از بازار کانادا خارج شوند.

کراکن هنوز به عملیات خود در کانادا ادامه می‌دهد و صرفا فقط معاملات مربوط به پنج دارایی خاص را به حالت تعلیق در آورده است.

طبق بیانیه کراکن از 30 نوامبر سپرده‌ها و عملکردهای معاملاتی برای دارایی‌های فوق متوقف شده و سپس از 4 دسامبر کاربران دیگر توانایی برداشت دارایی‌های مرتبط را ندارند. در نتیجه از این تاریخ به بعد تمام دارایی‌های باقی مانده با نرخ غالب بازار به دلار آمریکا تبدیل شده و به حساب کاربران واریز خواهد شد.

علارغم این عوامل کراکن در 27 اکتبر اعلام کرد که یک مدیر عامل جدید برای عملیات بریتانیا انتخاب شده است. مدیر جدید Bivu Das بوده که یک کارآفرین و همچنین رئیس سابق بانک استارلینگ است. Das همچنین دارای سابقه طولانی در فین تک و خدمات مالی سنتی است.

منبع: cointelegraph.com

منبع مطلب: پلتفرمی دیگر معاملات ارزهای دیجیتال را در کانادا به حالت تعلیق در می‌آورد