آرتور هیز، مدیر اجرایی سابق BitMEX، میگوید که بیت کوین در پایین ترین سطح خود قرار دارد و تدریجا بالا می‌رود.

او گفت که کاهش 12 درصدی بیت کوین در این هفته یک پاکسازی ضروری در بازار بود.

هیز در یک پست وبلاگی در سوم می، در مورد رکود اخیر بازار اظهار کرد که تغییرات قیمت همانطور که من انتظار داشتم، انجام شد.

او گفت که بیت کوین در اوایل این هفته به پایین‌ترین سطح خود در حدود 58600 دلار رسیده؛ اما به بالای 60000 دلار صعود خواهد کرد و سپس تا ماه اوت بین 60000 تا 70000 دلار باقی خواهد ماند.

او علت این تغییرات را فصل مالیات در ایالات متحده، نگرانی درمورد تصمیمات فدرال رزرو، هاوینگ بیت کوین و کاهش سرعت معاملات بیت کوین دانست.

این اصلاح 23 درصدی، شبیه چهارمین بازنگری در 12 ماه گذشته بود.

هیز انتظار دارد که بازارهای کریپتو بتدریج پس از فروش اخیر، با افزایش نقدینگی دلار فدرال رزرو QT و دستور صدور بدهی‌های خزانه‌داری ایالات متحده، افزایش یابند.

هیز این را به عنوان چاپ پول سری می‌داند که برای دارایی‌های پرخطر سودمند است.

او اطلاعیه‌های اخیر سیاست‌های فدرال رزرو و خزانه‌داری را شکل‌های پنهانی چاپ پول می‌داند.

او پیش‌بینی کرد که قیمت‌ها پایین می‌آیند و با افزودن تدریجی میلیاردها دلار نقدینگی در هر ماه، قیمت‌ها را کم کم افزایش می‌دهند.

تنها رئیس سابق BitMEX ، نیست که یک بازار جانبی در چند ماه آینده را پیش‌بینی می‌کند.

موسس و مدیر عامل Vailshire Capital Management، دکتر جف راس، می‌گوید هنوز بازار خرچنگ، گاو نر را قبول دارد و فدرال رزرو معتقد است بازار رسما از نظر شرایط نقدینگی رو به بهبودی است.

تحلیلگران و معامله‌گرانی که خواهان پایان بازار صعودی بیت کوین هستند، ممکن است از دانستن این که بازار صعودی واقعی هنوز شروع نشده است، نا امید شوند ولی هفته‌های آینده یک فرصت خوب برای ذخیره آن خواهد بود.

کوین تلگراف در یادداشتی نوشت، کارگزاری MatrixPort، مجددا اعلام کرد که پس از هاوینگ بیت کوین بر اساس موارد قبلی حدود چهار تا پنج ماه بعد قیمت بیت کوین افزایش می‌یابد.

قیمت بیت کوین امروز 4.2 درصد بهبود یافت و اکنون با 59,804 دلار معامله شد و طبق گفته CoinGecko، همچنان 19 درصد کاهش نسبت به بالاترین سطح تاریخی خود در اواسط مارس وجود دارد.

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: بیت کوین در پایین ترین سطح