گاوهای بیت‌ کوین قیمت را به 70 هزار دلار سوق می‌دهند، زیرا به روز رسانی بازار برای قیمت بیت کوین در آخر هفته “غیر معمول” است.

بیت کوین برای بسته‌ شدن قوی هفتگی “موقعیت خوبی” دارد، اما کسی به عملکرد سنتی و غیرقابل اعتماد قیمت بیت کوین، در آخر هفته خوش‌بین نیست.

7 آوریل، قیمت هفتگی بالاتر رفت، زیرا آخر هفته اقدام غیرمشخصه قیمت بیت کوین باعث افزایش گاوها شد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView حرکت ناگهانی قیمت را به بالای 69000 دلار در آخر هفته نشان دادند و بیت‌ کوین به بالاترین سطح محلی 69781 دلار در Bitstamp رسید.

در حالی که اکنون مدت کمی به پایان هفته مانده، معامله‌گران سناریوهای مشابهی را در آخر هفته مطرح کردند و امیدوار بودند که روند صعودی در هفته جدید ادامه یابد.

معامله‌گر معروف Daan Crypto Trades به فالوورهای X گفت که آخر هفته معمولی نیست، زیرا قیمت به‌ جای اینکه در همان سطح معلق باشد، کاهش می‌یابد و چندین بار در حرکت اولیه به قیمت 70000 شاهد این نوع اقدامات قیمتی بوده‌ایم و اغلب پس از بازگشایی معاملات آتی، به سمت بالا، یک نمودار سریع می‌دیدم.

Michaël van de Poppe، بنیان‌گذار و مدیر‌عامل شرکت تجاری MNTrading، می‌گوید ناحیه بالای 69000 دلار، در زمان نگارش این خبر مهم است.

بخشی از تحلیل X در آن روز، اگر این کاهش ادامه پیدا کند، احتمالاً  شاهد رسیدن به سمت بالاترین رکورد قبل از هاوینگ خواهیم بود.

با این وجود، نمودار همراه با یک منحنی نزولی اشاره به این دارد که احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به 72000 دلار زیاد است و اکنون در موقعیت خوبی برای بستن نمودار صعودی هفتگی قرار دارد.

صندوق‌های ETF بیت کوین بازده خالص ورودی را تثبیت می‌کنند. با نزدیک‌ شدن بیت کوین به اوج جدید در ماه آوریل، خوش‌بینی زیادی به شکل‌گیری جریان‌های ورودی در آینده وجود دارد.

هفته گذشته، جریان خالص ورودی صندوق‌های قابل معامله مبادلات بیت‌ کوین (ETF) در ایالات متحده افزایش داشت. همچنین فروش میلیاردها دلار سهام، در Grayscale Bitcoin Trust  (GBTC)  شرکت وام‌دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته جنسیس، پایان یافت.

بزرگترین مدیر دارایی جهانی بلک راک، (یکی از اپراتورهای ETF) فاش کرد که ایالات متحده، بانک‌های بزرگ و مختلفی را به عنوان «شرکت‌کنندگان مجاز» اضافه کرده است.

بر اساس آخرین اطلاعات، در شرکت سرمایه‌گذاری Farside متعلق به بریتانیا، 5 آوریل ورودی خالص ETF کمی بیش از 200 میلیون دلار بسته شد که میزان آن درکل  هفته حدود 570 میلیون دلار بود.

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: گاوهای بیت‌ کوین قیمت را به ۷۰ هزار دلار سوق می‌دهند