تحلیلگر بازار ارز توضیح می‌دهد که چرا صعود قیمت بیت کوین پس از هاوینگ قطعی است.

بیت کوین در روز جمعه 3.06 درصد کاهش قیمت داشت و بر اساس اطلاعات CoinMarketCap ، تا 60372.36 دلار پایین آمد.

با توجه به اینکه سردسته بازار کریپتو اکنون در مرحله ساماندهی قرار دارد، یک تحلیلگر معاملاتی با نام کاربری Titan of Crypto، معتقد است که پس از هاوینگ، بیت کوین می‌تواند یک افزایش قیمت داشته باشد.

این تحلیلگر با اشاره به قیمت 150000 دلاری می‌گوید که افزایش قیمت بیت کوین اجتناب‌ناپذیر است.

در مجموعه‌ای از پست های X در روز جمعه، Titan of Crypto، در مورد بازار بیت کوین پیش بینی‌های صعودی جالبی را مطرح کرد.

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که در جریان کاهش قیمت بیت کوین، الگوی قیمت آن در عرض یک روز توانست سیگنال صعودی ایجاد نماید.

Titan of Crypto، می‌گوید این سیگنال به ‌عنوان شمع صعودی، زمانی رخ می‌دهد که یک شمع صعودی بزرگ‌تر به طور کامل از شمع نزولی کوچک‌تر قبلی خارج شود، بنابراین نشان‌دهنده یک روند صعودی است.

به دنبال این مشاهدات، این تحلیلگر همچنین پیش‌بینی کرد که بیت کوین به‌زودی افزایش قیمت عمده‌ای را پس از هاوینگ تجربه خواهد کرد.

 Titan of Crypto، با استناد به تاریخچه قیمت بیت‌کوین، این پیش‌بینی را اجتناب‌ناپذیر توصیف کرد.

این تحلیلگر ارزهای دیجیتال گفت: بررسی تاریخچه بیت کوین به ما می گوید که پس از هاوینگ، هیچ اتفاقی نیست که مانع صعود بیت کوین شود.

Titan of Crypto، همچنین اذعان کرد که حرکت‌های کوتاه‌مدت قیمت ممکن است گیج‌کننده باشد، با این حال او انتظار دارد که بیت کوین یک مسیر صعودی را در طولانی مدت حفظ کند.

 Titan of Crypto، پیش بینی کرد بر اساس دوره‌های قبلی پس از هاوینگ، بیت کوین در سال 2025 با قیمت 150000 دلار معامله می‌شود.

در خبری دیگر، وب‌سایت تحلیلی بلاک چین Santiment همچنین پیش‌بینی می‌کند که رکود اخیر در قیمت بیت کوین به زودی به پایان می‌رسد.

 وی همچنین گفت که بیت کوین نزدیک به پایینترین قیمت است، یعنی پایین‌ترین نقطه سقوط بازار که در آن قیمت متوقف می‌شود و افزایش تصاعدی قیمت شروع می‌شود.

قابل توجه است که این پیش‌بینی Santiment، بر اساس کاهش فعالیت سرمایه‌گذاران در خرید بیت‌ کوین است.

 این پلتفرم تحلیلی گزارش می‌دهد که علاقه به معاملات بیت کوین پس از آخرین افت آن در روز جمعه در مقایسه با معاملاتی که در کاهش قیمت قبلی داشت بسیار کمتر است.

بیت کوین با کاهش قیمت 3.26 درصدی در هفته گذشته، اکنون در حدود 60968 دلار معامله می‌شود و حجم معاملات روزانه بیت کوین با 9.73 درصد افزایش به 27.88 میلیارد دلار رسیده است.

منبع خبر: newsbt

لینک مطلب: صعود قیمت بیت کوین پس از هاوینگ قطعی است