به گفته تحلیلگر On-Chain، شش تا دوازده ماه پیشرفت سهمی در افق بیت کوین دیده می‌شود.

چک میت، تحلیلگر برجسته که مرتب، دیدگاه خود را در مورد گردش بازار بیت کوین به‌روز می‌کند، گفت که حرکت سهمی بیت کوین احتمال صعودی بودن آن را نشان می‌دهد.

این تحلیلگر با نام مستعار به 90000 فالوور خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفت که بر اساس دوره‌های قبلی، بیت کوین به احتمال زیاد برای حدود شش ماه ثابت می‌ماند یا با یک دوره تلاطم بدون تغییر، در قیمت واقعی باقی می‌ماند.

Checkmate، می‌گوید بیت کوین پس از شش ماه، بر اساس اولویت زمانی، حرکت‌های سهمی را از شش ماه تا یک سال ممکن است نشان دهد، بیت کوین نیاز به نظم دارد و تا کنون، در دوره‌های آن تفاوتی مشاهده نشده است.

مطالب فوق شش ماه مقابل را ترسیم می‌کند و به دنبال آن 6 تا 12 ماه پیشروی سهمی روی می‌دهد.

 برخی می‌گوبند که بیت کوین قبلاً به اوج خود رسیده ولی Checkmate، می‌گوید این گفته میتواند نشانه افت شدیدی در طی دوره‌های گذشته بازار بیت کوین باشد که ممکن است باشد، ولی باید عمیق‌تر بررسی کرد.

از ماه آوریل تاکنون بازار، به‌ طور ماهانه شاهد کاهش بیش از 8250 دلاری ماهانه قیمت‌ها بوده است.

او می‌گوید منتظر پیام‌هایی از اطراف هستم که می‌گویند: از بیت‌کوین چه خبر، خیلی پایین آمده آن را فروخته‌ای؟

مت، گفت هر سالی که در آن هاوینگ بیت کوین رخ می‌دهد، اصلاحاتی شبیه رخدادهایی که بیت کوین از ماه مارس داشته است، برای این دوره هم وجود دارد.

 این تحلیلگر همچنین افزود که پایان سال‌های هاوینگ برای بیت کوین کاملاً صعودی است.

با جدا کردن سال‌های هاوینگ بیت کوین (2012، 2016، 2020، 2024)، می‌توانیم عملکرد MoM، را از طریق جدول و نمودار مشاهده کنیم، اصلاحات MoM با این بزرگی یک قاعده است، نه استثنا و پایان سال معمولاً بسیار عالی است.

منبع خبر: dailyhodl

لینک مطلب: پیشرفت سهمی بیت کوین