کاستاریکا در مورد قانونی کردن بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال و در عین حال اجازه استفاده برای تراکنش‌های روزانه را پیش برده است.

JAN3، یک شرکت فناوری بیت کوین که به گسترش دسترسی به بیت کوین در سطح جهانی اختصاص دارد، حرکت مثبت کاستاریکا به سمت ارزهای دیجیتال را فاش کرد. این شرکت فاش کرد که کاستاریکا بحث اجازه استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای تراکنش های روزانه را از سر گرفته است.

کاستاریکا بحث‌ها را در مورد قانونی شدن بیت‌کوین و سایر دارایی‌های دیجیتال برای تراکنش‌های روزانه باز کرده است. این حرکت درمیان گرایش جهانی به سمت پذیرش ارزهای دیجیتال صورت می‌گیرد. علاوه بر این، کاستاریکا آماده است تا به طور بالقوه به صفوف کشورهایی بپیوندد که انقلاب ارز دیجیتال را پذیرفته‌اند.

آنها در پستی نوشتند: اخیراً کشور بحث‌های مربوط به قانون دارایی‌های رمزنگاری بالقوه را از سر گرفته است که می‌تواند توانایی استفاده آزادانه بیت کوین را به عنوان پول برای تراکنش‌های روزانه به خطر بیندازد. علاوه بر این، JAN3 اشاره کرد که یوهانا اوباندو، نماینده کنگره، به عنوان مدافع برجسته بیت کوین در محافل قانونگذاری کاستاریکا ظاهر شده است.

از این رو، انتظار می‌رود اوباندو نقشی محوری در پذیرش بیت کوین در کاستاریکا ایفا کند. اوباندو با شناخت بیت کوین به عنوان ابزاری دگرگون کننده با پتانسیل بهبود زندگی همه کاستاریکاها، مصمم است تا بحث‌ها را به سمت یک نتیجه مطلوب برای علاقه مندان بیت کوین هدایت کند.

علاوه بر این، چهره‌های قابل‌توجهی مانند سامسون مو و شاهزاده فیلیپ صربستان از نزدیک شاهد منابع انرژی تجدیدپذیر فراوانی بوده‌اند که می‌تواند سرمایه‌گذاری‌های بیت کوین کاستاریکا را تقویت کند. آنها پتانسیل عظیم این کشور برای استخراج بیت کوین را برجسته کردند.

منبع خبر: coingape.com

لینک مطلب: کاستاریکا به دنبال قانونی کردن بیت کوین است