تحلیلگران برجسته ارزهای دیجیتال اخیرا احساسات صعودی خود را نسبت به اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار ابراز کرده‌اند و یکی از تحلیل‌گران پیش بینی می‌کند که تا پایان سال به بیش از 10000 دلار خواهد رسید.

Michaël van de Poppe، تحلیلگر ارزهای دیجیتال با بیش از 700,000 دنبال کننده در پلتفرم X (که قبلا توییتر نامیده می‌شد)، ابراز خوش‌بینی کرد و پیشنهاد کرد که اتریوم (ETH) در مسیر رسیدن به سطح پشتیبانی بالاتر است و با توجه به چارت هفتگی اتریوم (ETH) این ارز «در مرحله پایانی اصلاح است».

#اتریوم در مرحله پایانی اصلاح است.

حدود 10 درصد بیش‌تر باید کاهش یابد، زیرا در این صورت به سطح پشتیبانی بازه زمانی بالاتری می‌رسیم. زمان‌های مناسب خرید در عرض چند هفته وجود دارد. pic.twitter.com/21mZeSUAxx

— Michaël van de Poppe (@CryptoMichNL) 15 می 2024

اتریوم (ETH) پس از از کاهش حدود 2 درصد از ارزش خود در 24 ساعت گذشته و ثابت ماندن در ماه گذشته، در زمان نوشتن 2975 دلار معامله می‌شود و در حالی که در مقایسه با پرچمدار ارزهای دیجیتال، بیت کوین ($BTC) عملکرد قابل توجهی دارد که پس از افزایش 8 درصدی در دوره 30 روزه گذشته، طی 24 ساعت گذشته 0.3 درصد کاهش یافت.

با این وجود، یکی دیگر از تحلیلگران ارزهای دیجیتال، CryptoYoddha، موضع جسورانه‌تری اتخاذ کرد و پیشنهاد کرد که اتریوم قرار است تا قبل از پایان سال از 10000 دلار عبور کند.

#اتریوم تا پایان سال به بالای 10000 دلار صعود خواهد کرد

pic.twitter.com/xVgmqtc27A

— Yoddha (@CryptoYoddha) 13 می 2024

همان‌طور که گزارش شده است، یکی دیگر از تحلیلگران محبوب، علی مارتینز، اخیرا اشاره کرده است که TD Sequential در حال ارائه “سیگنال خرید” در نمودار روزانه اتریوم است و پیشنهاد کرده است که این ارز دیجیتال می‌تواند “بازگشت یک تا چهار کندل” را در نمودار روزانه خود ببیند.

اندیکاتور TD Sequential

اندیکاتور TD Sequential یک ابزار محبوب در بین معامله‌گران و تحلیلگران برای شناسایی سیگنال‌های خرید یا فروش بالقوه در بازار است. این اندیکاتور که توسط Tom DeMark توسعه داده شده است، برای پیش‌بینی زمان‌بندی نقاط قیمتی طراحی شده است که یک روند می‌تواند خود را خسته کرده و معکوس کند.

این کار را از طریق یک سری اعداد (توالی) ترسیم شده بر روی نمودارهای قیمت انجام می‌دهد، که بر اساس معیارهای خاص مربوط به قیمت پایانی یک دارایی در طول دوره‌های معینی است.

زمانی که این اندیکاتور علامت «خرید» می‌دهد، به این معنی است که قیمت دارایی احتمالا افزایش می‌یابد و فرصت مناسبی برای سرمایه‌ گذاران برای بررسی ورود به بازار است.

منبع: cryptoglobe

لینک خبر: اتریوم (ETH) 10000 دلاری تا پایان سال 2024؟