ارز دیجیتال JST توکن بومی پلتفرم JUST است که هدف آن بازپرداخت وام‌ها و ایجاد یک توکن با استاندارد 20 TRC است. توکن JST برای اولین بار در سال 2020 و در پلتفرم Poloniex راه‌اندازی شد. در آن زمان برای خیلی‌ها امکان خرید ارز وجود نداشت. به طور کلی، این اکوسیستم به دلیل سیستم دو توکنی و همچنین ارتباطش با سایر پلتفرم‌ها به یک مهره اصلی در دنیای مالی غیرمتمرکز تبدیل شده است.

پلتفرم JUST کار خود را در آگوست 2020 پس از ارائه یک IEO در پلتفرم Poloniex LaunchBase آغاز نمود. توکن حاکمیتی این پروژه فقط ارز دیجیتال JST است و از ماه می 2022 تا به امروز در گردش است. اکوسیستم این پروژه توسط بنیاد JUST مدیریت می‌شود که شامل کارشناسان و افراد با استعداد از دیگر شرکت‌های بزرگ در سراسر جهان است.

آینده ارز دیجیتال با چگونگی تکامل و بهبود آن در طول زمان، ارتباط تنگاتنگی دارد. امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون پروژه‌ها در زمینه دیفای تمامی نیازهای شما در این فضا برآورده شده است و پروژه JUST با زیرساخت‌های بسیار کاربردی خود می‌تواند پتانسیل زیادی برای رشد حوزه DeFi در آینده فراهم کند.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال JST

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول تراست ولت
  • کیف پول TREZOR 
  • ترون لینک
  • TronWallet 

در حال حاضر ارزش بازار JST تقریباً 256.36 میلیون دلار است. ارز دیجیتال JST در رتبه 169 بازار قرار گرفته و 0.01 درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.0284 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان JST

نقطه طلایی ورود 0.004 تا 0.00۹
نقطه منطقی ورود 0.01 تا 0.02

بنا به پیشنهاد علی اکبر توسل هولدرهایی که می‌توانند صبور باشند و به هدف بلند مدت فعالیت می‌کنند، الان شرایط مناسبی برای خرید هست و حداکثر ۵ درصد سرمایه خود را وارد این ارز دیجیتال کنید.

چشم انداز:

این ارز پتانسیل رسیدن به قیمت 15 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز JST پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی‌ کوکوین 
  4. صرافی کوین بیس
  5. صرافی Gate.io

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال JST