pNetwork یک پروتکل مسیریابی چند زنجیره‌ای منبع باز است که به منظور ارائه قابلیت همکاری در بین انواع بلاک‌ چین‌های مستقل ایجاد شده است. این پروتکل به عنوان یک پل بین زنجیره‌های مختلف عمل می‌کند و امکان انتقال دارایی‌ها و داده‌ها از یک زنجیره به زنجیره دیگر را بدون نیاز به واسطه فراهم می‌کند.

ارز دیجیتال PNT به عنوان توکن حاکمیتی برای pNetwork DAO عمل می‌کند. همچنین به عنوان ارز سرمایه‌گذاری برای گره‌های پی نتورک و خدمات ارائه شده توسط این گره‌ها استفاده می‌شود. این پروژه به دنبال حل مشکلات قابلیت همکاری در صنعت بلاک ‌چین است و به ساختاری مناسب برای اتصال زنجیره‌های مختلف و ایجاد راه‌های سریع و آسان برای انتقال دارایی‌ها و داده‌ها می‌پردازد.

pNetwork اتصالات بین 15 محیط مختلف بلاک چین را تسهیل می‌کند و امکان تعامل بین شبکه‌های اصلی مانند بیت کوین، اتریوم، الگوراند، زنجیره BNB ،Polygon ،Arbitrum و زنجیره‌های مختلف شبیه EOS را فراهم می‌کند. این بدان معنی است که کاربران می‌توانند دارایی‌ها و داده‌ها را بین این بلاک چین‌های مختلف انتقال دهند و عملکرد کلی و قابلیت استفاده اکوسیستم بلاک چین را افزایش دهند.

از آنجایی که pNetwork دارای طرحی است که می‌تواند به راحتی تطبیق یابد، در زمینه‌های مختلفی مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) و بازی‌های زنجیره‌ای استفاده می شود. در حال حاضر، pNetwork عمدتاً بر روی اکوسیستم DeFi متمرکز شده است که از طریق ویژگی pTokens خود به آن پرداخته است.

pTokenها به کاربران اجازه می‌دهند تا در شبکه‌های مختلف بلاک چین تراکنش داشته باشند، در حالی که ارزش دارایی‌های خود را حفظ می‌کنند و در نتیجه نقدینگی و دسترسی را در فضای DeFi افزایش می‌دهند. این ویژگی کاربران را قادر می‌سازد تا با برنامه‌ها و سرویس‌های غیرمتمرکز مختلف بدون محدود شدن به یک شبکه بلاک چین ارتباط برقرار کنند.

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال PNT

  • کیف پول سخت افزاری لجر نانو ایکس (Ledger Nano X)
  • کیف پول Trust Wallet
  • کیف پول MetaMask
  • کیف پول imToken
  • کیف پول Torus

در حال حاضر ارزش بازار PNT تقریباً 16.86 میلیون دلار است. ارز دیجیتال PNT در رتبه 954 بازار قرار گرفته و سهم بازار PNT در حال حاضر 0.0007 درصد است. قیمت کنونی این ارز نیز حدود 0.19 دلار است.

توضیحات سیگنال رایگان PNT

نقطه طلایی ورود 0.06 تا 0.085
نقطه منطقی ورود 0.086 تا 0.۱۳

بنا به پیشنهاد جناب علی اکبر توسل الان هم برای هولدرها زمان مناسب ورود محسوب می‌شود و طبق آموزش قسمت ۱۳ پکیج ترید به صورت پله‌ای خرید خود را انجام دهید.

چشم انداز:

ارز دیجیتال PNT پتانسیل رسیدن به قیمت 10 دلار را دارد.

صرافی‌های معتبری که از معاملات ارز PNT پشتیبانی می‌کنند:

  1. صرافی بیتکس‌روم
  2. صرافی بایننس
  3. صرافی BingX
  4. صرافی UNISWAP
  5. صرافی Gate.io

سیگنال‌های رایگان را می‌توانید از کانال یوتیوب کریپتونگار نیز پیگیری نمایید.

در ضمن می‌توانید از قسمت سیگنال ارز دیجیتال، سایر سیگنال‌های رایگان مجموعه را نیز مشاهده نمایید.

سلب مسئولیت:

معامله در هر بازار مالی اعم از داخلی و خارجی می‌تواند مزایای مالی قابل توجهی داشته باشد، اما در عین حال خطر از دست دادن بخشی یا تمام سرمایه شما وجود دارد و سرمایه‌گذاران عزیز باید این نکته را در نظر داشته باشند. اکیداً توصیه می‌کنیم قبل از سرمایه‌گذاری تمام جنبه‌های کسب‌وکار را در نظر بگیرید، زیرا مسئولیت هرگونه سود یا زیان به هر دلیلی مستقیماً با خود شما است.

منبع مطلب: سیگنال رایگان ارز دیجیتال PNT