صندوق Grayscale پس از بالانس مالی مجدد سه ماهه، ADA و ATOM از سبد سرمایه‌گذاری خود حذف کرد.

بزرگترین مدیر دارایی متمرکز بر رمزنگاری جهان در 4 آوریل، اعلام کرد حذف این توکن‌ها بخشی از تعادل سازی مالی سه ماهه Grayscale بود.

صندوق سرمایه‌گذاری بزرگ ارز دیجیتال Grayscale پس از حذف توکن اتم، اکنون 70.96درصد بیت کوین، 58.41 درصد سولانا، 14.56درصد کاردانو، 12.25درصد اوالانچ، 8.53 درصد پولکادات و 6.25 درصد پالیگان در اختیار دارد.

Grayscale شرکتی است که دارایی‌های متمرکز بر ارزهای دیجیتال را مدیریت می‌کند. در ماه مارس، آن‌ها یک صندوق سرمایه‌گذاری جدید را راه‌اندازی کردند که به ارزهای دیجیتالی که پاداش‌های سهام را ارائه می‌کنند، اولویت می‌دهد.

این صندوق جدید که صندوق درآمد پویا Grayscale نام دارد، فقط برای مشتریانی باز است که بیش از 1.1 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت یا دارایی خالص بیش از 2.2 میلیون دلار دارند.

توکن آدا، در سال جاری 8.1 درصد و اتم، بیش از 3.3 درصد سقوط کرد و بازدهی منفی را نشان دادند. در صورتی که قبلا هم از بیت کوین، اولین ارز دیجیتال جهان، و هم از اتریوم عملکرد بهتری داشتند.

داده‌های TradingView، نشان می‌دهد که بیت کوین از ابتدای سال، 59 درصد و اتریوم، بیش از 40 درصد رشد کرده‌ است.

آدا، بیش از 10 درصد در نمودار هفتگی سقوط کرد و در تاریخ 2 آوریل به 0.6 دلار کاهش یافت. در حال‌ حاضر، آدا 81 درصد از بالاترین رکورد قبلی خود یعنی 3.10 دلار در سپتامبر 2021 فاصله دارد.

اتم، در هفته گذشته با کاهش بیش از 10 درصد در مرز 10.8 دلار معامله می‌شود. همچنین اتم، 75 درصد از رکورد 44.7 دلاری که در سپتامبر 2021 به دست آورده بود، فاصله دارد.

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: صندوق Grayscale پس از بالانس مالی مجدد سه ماهه، آدا واتم را کاهش وکاردانو را حذف کرد