تمام میم کوین‌هایی که توسط CoinGecko و CoinMarketCap بررسی می‌شوند، ارزش بازاری بیش از 60 میلیارد دلار به دست آورده‌اند که آنها را شرکت‌های معروفی مانند Lazard، General Motors، Ford و Stellantis توسعه می‌دهند.

این روند رشد می‌تواند ادامه داشته باشد زیرا معامله‌گران زیادی به میم کوین‌ها و توکن‌های با تم مشهور علاقمند هستند. به عنوان مثال، اوایل این هفته، توکن مادر رپر ایگی آزالیا بیش از 300 میلیون دلار در بازار ارزش داشت که توسط DADDY تصویب شد، زیرا توسط اندرو تیت، مجری محبوب تبلیغ می‌شد.

 میم کوین‌ها به دلایل مهمی بهتر از توکن‌های بزرگ مانند بیت کوین عمل می‌کنند. اولا آنها توسط هیاهو و حرکت هدایت می‌شوند، دوم دستکاری این توکن‌ها برخلاف بیت‌کوین آسان است زیرا اکثرا توسط افراد داخلی نگهداری می‌شوند و سوم میم کوین‌ها با ارزش تخمینی کمتری نسبت به بیت کوین معامله می‌شوند.

بیت کوین در روز شنبه 67000 دلار معامله می‌شد و Memeinator قیمت 0.01820 دلار داشت ولی توکن‌هایی مانند Pepe و Minu ارزش پایین‌تری  داشتند.

در نتیجه، معامله‌گران معتقدند که خرید میم کوین‌های ارزان‌تر همیشه بازده بهتری نسبت به سرمایه‌گذاری در توکن‌های بزرگ‌تر دارد. به عنوان مثال، دو برابر شدن پپه آسان است ولی زمان بیشتری طول می‌کشد تا بیت کوین دو برابر شود.

بسیاری از معامله‌گران کریپتو اکنون بر روی Memeinator، یکی از میم کوین‌هایی که رشد سریعی دارد تمرکز کرده‌اند.

این توکن که اخیراً فروش خود را به پایان رسانده است، قبلاً توسط برخی از صرافی‌های پیشرو در صنعت مانند Uniswap و MEXC فهرست شده است و توسعه‌دهندگان این توکن امیدوارند که در ماه‌های آینده لیست‌هایی را از صرافی‌های دیگر دریافت کنند.

Memeinator یک ارز دیجیتال است که در صنعت به دنبال استفاده از چندین موضوع کلیدی است و هدف آن پیوستن به میم کوین‌هایی است که در حال توسعه در بخش کریپتو هستند.

علاوه بر آن، توسعه‌دهندگان امیدوارند که در این مورد از هوش‌‌مصنوعی که به موضوع بزرگ جهانی تبدیل شده است، بهره‌مند شوند.

همچنین Memeinator قصد دارد یک بازیکن پیشرو در صنعت بازی باشد. آنها اکنون در حال ساخت بازی Meme Warfare هستند که به کاربرانش برای برنده شدن پاداش می‌دهد.

منبع خبر: coinjournal

لینک مطلب: Memeinator در کانون توجه