FavoriteLoadingافزودن به علاقه مندی ها

میم کوین بانک (BONK) که بر بستر بلاکچین سولانا (SOL) قرار دارد، توانسته رکوردهای جدیدی را به ثبت برساند و به سومین میم کوین برتر با تم سگ تبدیل شود.

به این ترتیب، این میم کوین از فلوکی (FLOKI) که مبتنی بر اتریوم است، پیشی گرفته است. بر اساس داده‌های بازار، میم کوین بانک در ماه گذشته افزایش چشمگیر ۱۰۷۰ درصدی را تجربه کرده و از اکتبر تا اواخر نوامبر رشد ۱۷۰۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

این میم کوین که امروز ۷ دسامبر به بالاترین قیمت خود یعنی ۰.۰۰۰۰۰۹۳۸۹ دلار رسیده، اکنون دارای ارزش بازاری تقریباً ۵۵۱ میلیون دلاری است و پس از شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) در جایگاه سوم فهرست میم کوین‌های با نماد سگ قرار گرفته است و به دنبال تصاحب جایگاه میم کوین‌های محبوب و قوی بازار است تا به جایگاه نخست دست یابد.

علی‌رغم ثبت تمام این موفقیت‌ها، BONK همچنان از نظر ارزش بازار اختلاف چشمگیری با دیگر رقبای خود دارد. در این میان، دوج کوین با ارزش بازار حدود ۱۳.۳۹ میلیارد دلار و شیبا با ارزش بازار بیش از ۵.۶ میلیارد دلار، اختلاف زیادی با این میم کوین دارند.

موفقیت این میم کوین به تجدید حیات و رشد شبکه مادر آن، سولانا نسبت داده می‌شود که در چند وقت گذشته، ارزش آن تقریباً سه برابر شده و به ۶۳ دلار رسیده است. پیش از این، توسعه‌دهندگان این پروژه اعلام کردند که یک تیم ۲۲ نفره بدون رهبر واحد در توسعه پروژه Bonk حضور فعال داشته‌اند.

این توسعه‌دهندگان، در شبکه سولانا، برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و موارد مشابه دیگر را تولید کرده‌اند.از آنجایی که مسیر این میم کوین و پتانسیل آن برای سودهای بیشتر نامشخص است، گمانه‌زنی‌هایی در مورد توانایی بانک برای پشت سر گذاشتن پپه (PEPE) وجود دارد که در حال حاضر، دارای ارزش بازار ۶۰۶ میلیون دلاری است.

منبع : coingape.com

لینک مطلب : میم کوین بانک، بر بستر بلاکچین سولانا بالاتر از فلوکی