ایردراپ‌های دو میم کوین با مضمون گربه ممکن است کل ارزش عرضه اولیه موبایل فصل 2 سولانا را جبران کرده باشد.

پس از اینکه میم کوین‌های تحویلی به خریداران برای مدت کوتاهی از ارزش موبایلی بیشتر شد، هلدرهای عرضه اولیه موبایل فصل 2 سولانا فرصت کوتاهی برای سود بردن از تلفن همراهی داشتند که هنوز عرضه نشده بود.

در ماه آوریل، تیم‌های پشت دو پروژه میم‌کوین با مضمون گربه، توکن‌های Cat in a dog’s world (MEW) و Maneki (MANEKI) را به کیف‌پول‌های کاربران ارزهای دیجیتالی که عرضه اولیه موبایل جدید فصل 2 را که در ابتدا 450 دلار ارزش داشت خریداری کرده بودند، فرستادند.

در اول آوریل، تیم سولانا 37600 واحد توکن MEW خود را به هر هلدر ارسال کرد. پیک قیمت پس از ایردراپ 0.0089‌دلار و در زمان تخصیص به ازای هر واحد CoinGecko به ارزش 334‌دلار بود.

به طور مشابه، در 24 آوریل در مجموع 5199 واحد MANEKI به هر هلدر فروخته شد که در 25 آوریل نیز به اوج قیمتی 0.269‌دلار رسید.

طبق گزارش بررسی‌کننده ارزش‌ ایردراپ twoloot.com، طبق عملکرد سایر پروژه‌های میم کوین، از جمله Wuffi (WUFFI)، که 114000 توکن را به کیف پول‌های فصل 2 عرضه کرد، ایردراپ‌های ترکیبی 480‌دلار برای هلدرها به ارمغان می‌آورد و به آنها اجازه می‌دهد از طریق دستگاه پرداخت خود را انجام دهند و حتی 30 دلار دیگر سود ببرند.

از آن زمان ارزش میم کوین‌ها کاهش یافته است، اگر چه MEW اکنون در حال حاضر تنها 220‌دلار ارزش دارد در حالی که MANEKI به 124‌دلار نزول کرده است.

هنگام عرضه اولیه دستگاه‌های فصل 2، خریداران باید یک آدرس کیف پول Solana را متصل می‌کردند، به این معنی که توکن‌های ایردراپ قبل از رسیدن خود تلفن در دسترس هلدرها قرار می‌گرفت.

صاحبان اولین تلفن همراه سولانا، “ساگا” نیز همان مقدار Maneki را در کیف پول خود دریافت کردند.

نسخه اصلی ساگای سولانا در ماه می سال گذشته با سر و صدای کمی منتشر شد و بررسی‌های زیادی در مورد جزئیات فنی و نگرانی‌های مربوط به قابلیت استفاده در دستگاه‌ها توضیح داده شد.

با این حال، گوشی‌ها در دسامبر شروع به قرار گرفتن در قفسه‌های مغازه‌ها کردند، زمانی که سرمایه‌گذاران جسور (دژن) به فرصت آربیتراژ عجیبی دست یافتند که به وسیله صعود میم کوین Bonk (BONK) فراهم شد.

بین 15 نوامبر و 15 دسامبر سال گذشته، قیمت BONK بیش از 1100٪ افزایش یافت. در اوج قیمت‌ها، ارزش 30000 ایردراپ BONK بیش از 1150‌دلار یعنی 551‌دلار بیشتر از قیمت‌گذاری اصلی 599‌دلاری تلفن Saga بود.

منبع : COINTELEGRAPH

لینک خبر: ارزش بیشتر ایردراپ‌های فصل 2 موبایل سولانا