این توکن در آخر هفته 80 درصد افزایش یافته است و سرمایه‌گذاران و ناظران بازار را نسبت به عملکرد کوتاه‌مدت آن خوش‌بین کرده است.

یک ماه پیش، Notcoin پس از افزایش بیش از 500 درصدی در عرض دو هفته، بازار را  طوفانی کرد. سال گذشته نات کوین سفر خود را به عنوان ارز در یک بازی کلیکی آغاز کرد و در اوایل سال جاری، این پروژه شاهد ادغام وسیع اپلیکیشن پیام رسانی و بلاک چین شبکه باز (TON) بود.

موفقیت عظیم Notcoin باعث ایجاد بحث در بین سرمایه‌گذاران بازی‌های رمزنگاری و وب 3 شد. برخی از کاربران معتقدند که Notcoin در بازاریابی و بازی در Web3 انقلابی ایجاد کرده و راه را برای موج بعدی پروژه‌های Play-to-Earn در بلاک چین TON هموار کرده است.

به تازگی این پروژه با مشارکت Helika Gaming از شتاب‌دهنده بازی تلگرام رونمایی کرده است. هدف از این همکاری گسترش و تولید یک شتاب‌دهنده برای سازندگان بازی‌ است که انواع بازی‌های تلگرام را رهبری خواهند کرد.

همچنین Notcoin اعلام کرد که Notcoin Explore، پلتفرم راه‌اندازی پروژه‌های Web3 در تلگرام باز است. در اطلاعیه‌ای آمده است در حال حاضر این پلتفرم از طریق Notcoin و بیش از 22.5 میلیون شرکت‌کننده، با بیش از 200 پروژه یک پرونده برد-برد برای کاربران و توسعه‌دهندگان خواهد بود.

کاربران با کشف پروژه‌های Web3 و با Notcoin Explore جوایزی دریافت خواهند کرد و این پروژه‌ها با هدف دسترسی به مخاطبان با انگیزه و با مدل جامعه محور تولید می‌شوند.

نمودار1 افزایش 80 درصدی نات کوین

این خبر ظاهراً با استقبال خوبی از سوی جامعه خود مواجه شد و بسیاری از علاقه‌مندان TON این تحولات را یک سیگنال صعودی می‌دانند زیرا تیم Notcoin در حال تولید به نفع شبکه است.

با وجود کندی اخیر در بازار، Notcoin عملکرد قوی نشان داده است. در آخر هفته، این توکن از روند بازگشتی هفته قبل شروع به بهبودی کرد و با 0.0094 دلار معامله شد و بین محدوده قیمت 0.015-0.017 دلار قرار گرفت.

طبق داده‌های CoinGecko، نات کوین نسبت به بازار ارزهای دیجیتال فعلی و توکن‌های GameFi مشابه 21.5 درصد بهتر عمل‌کرده است و جهش 80 درصدی آن باعث ایجاد احساسات صعودی در عملکرد کوتاه‌مدت و میان‌مدت NOT شد.

چندین ناظر بازار، عملکرد قیمت Notcoin در سه روز گذشته را بررسی کردند. Altcoin Sherpa ابراز تاسف کرد که خرید NOT را پس از بازیابی آن در یکشنبه شب از دست داده است زیرا در چند روز گذشته در حال حرکت بود.

نمودار2 افزایش 80 درصدی نات کوین

همانطور که توسط VikingXBT گزارش شده است، نات کوین بالاتر از میانگین متحرک 100 روزه (MA) جهش خوبی نکرده است. برای سرمایه‌گذار رمز ارز، این توکن دارای پشتیبانی واضح 0.016 دلار و مقاومت در 0.02 دلار است که آن را برنده جلوه می‌دهد.

World of Charts تحلیلگر کریپتو اعلام کرد که خروج NOT از کانال نزولی تایید شده است و این تحلیلگر انتظار دارد که به سمت موج صعودی 80 تا 90 درصدی نتواند حرکت کند و به بالاترین رکورد جدید (ATH) در بالای 0.3 دلار برسد.

منبع خبر: newsbtc

لینک مطلب: نات کوین در آخر هفته 80 درصد افزایش می‌یابد