به گزارش پلتفرم ردیابی lookonchain، یک دارنده قدیمی اتریوم بخشی از ذخیره بزرگ ETH خود را به صرافی کراکن منتقل می‌کند، و حالا این نهنگ خفته‌‌ی قدیمی اتریوم در فکر فروش وجوه خود افتاده است.

طبق گزارش‌ها، این نهنگ در عرضه اولیه کوین (ICO) اتریوم که در سال ۲۰۱۴ انجام شد، شرکت داشته و ۲۰ هزار اتریوم را با هزینه تقریبی ۶۲۰۰ دلار خریداری کرده است. این مقدار ETH اکنون حدود ۴۲.۴ میلیون دلار ارزش دارد.

این سرمایه‌گذار روز گذشته مقداری اتریوم را به صرافی کراکن منتقل کرد و در حال حاضر، ۵۱۲۷ ETH به ارزش ۱۰.۷ میلیون دلار را در کیف پول خود نگه می‌دارد. بر اساس اسکرین‌شات‌های منتشرشده توسط lookonchain، این نهنگ به تدریج ذخیره اتریوم خود را می‌فروشد. یازده روز پیش، او ۸۰۰ ETH را به کراکن واریز کرد.

نزدیک به یک ماه پیش، او ۱۵۰ ETH را به همان پلتفرم معاملاتی رمزارز مستقر در ایالات متحده ارسال کرد. ۴۲ روز پیش نیز این نهنگ ۲۰ اتریوم را به کراکن انتقال داد و ۱۴۲روز پیش اولین واریزی او به کراکن، برابر با ۱۰۰۰ ETH بود.

در حالی که این سرمایه‌گذار در حال فروش اتریوم خود بوده است، نهنگ بزرگ دیگری امروز ۱۰ میلیون USDC را برای خرید اتریوم هزینه کرد. او در مجموع ۴۸۶۵ اتریوم را ظرف پنج ساعت به دست آورد و به طور متوسط ۲۰۵۶ دلار برای هر اتریوم پرداخت کرد.

این سرمایه‌گذار بزرگ اتریوم از ۱۹ ماه سپتامبر در مجموعا ۳۱,۱۴۹ ETH را از صرافی بایننس و صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) خرید کرده است. از آنجایی که قیمت اتریوم از ۲۲ نوامبر تا کنون نزدیک به ۷ درصد افزایش یافته و اکنون در محدوده ۲,۰۵۸ دلار در نوسان است، سود محقق‌نشده وی در حال حاضر حدود ۹.۲ میلیون دلار است.

پیش از این گزارش شده بود که یک مقدار بزرگ ETH نیز اخیراً توسط بنیاد اتریوم فروخته شده است. چند روز پیش، این سازمان ۱۰۰۰ اتریوم را به ارزش ۲ میلیون دلار در جهت نامعلومی و احتمالاً برای فروش، ارسال کرد.

این مقدار اتریوم به یک کیف پول امن چند امضایی منتقل شده است. با این حال، این انتقال اتریوم توسط صادرکننده آن، هیچ تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت این دارایی نداشت.

منبع : u.today

لینک مطلب : نهنگ خفته‌ی قدیمی اتریوم، در فکر فروش