آیا SEC درباره اتریوم تصمیماتی گرفته است؟ یک تحلیلگر دلایل تغییر ETF اتر یوم را توضیح داد.

به گفته الکس تورن، مدیر تحقیقات دیجیتال گلکسی، SEC ممکن است در مورد وضعیت قانونی اتریوم تصمیمی گرفته باشد.

 جین سیفارت و اریک بالچوناس، تحلیلگران بلومبرگ ETF گفتند که احتمال دارد تایید ETF های نقطه‌ای اتریوم دوباره افزایش یابد و همچنان در بازار ارزهای دیجیتال به رشد خود ادامه ‌دهد.

موج افزایشی که مدت‌ها انتظارش را می‌کشیدند فرا رسیده است و این افزایش اتریوم (ETH)، توجه بازار و سرمایه‌گذاران را جلب کرده است.

تحلیلگران می‌گویند ممکن است دلایل مختلفی پشت این تغییر در ETF های اتریوم وجود داشته باشد، آنها همچنین فکر می‌کنند که احتمال دارد تصمیم SEC در مورد وضعیت قانونی اتریوم  باشد.

 الکس تورن، مدیر تحقیقات دیجیتال گلکسی، با پست جدیدی در مورد اتریوم گفت که او فکر می‌کند SEC درباره وضعیت حقوقی اتریوم تصمیماتی اتخاذ نموده است.

وی گفت که ممکن است SEC  نظرخود را نسبت به ETF اتریوم تغییر دهد.

تورن ادعا کرد که SEC می‌تواند در مورد امنیت و کالا بودن اتریوم متفاوت عمل کند و حدس می‌زند که ممکن است تصمیم  SEC در مورد امنیت اتریوم نباشد ولی در مورد اتریوم سهامدار است.

این مورد با گزارش‌های مربوط به تحقیقات و شکایات مختلف مطابقت دارد و شاید به SEC اجازه دهد که ETF‌های اتریوم را تأیید کند ولی دیدگاه‌های قبلی خود را حفظ کند.

در این مورد SEC شاید، ETF ها را از سهامداری اتریوم خود جدا کند.

اگر حدس و گمان SEC در 180 مورد از ETF های اتریوم درست باشد، احنمالا  آنها سعی می‌کنند بین اتریوم و اتریوم سهامدار به عنوان اتریوم خدماتی امنیت ایجاد کنند.

منبع خبر: en.bitcoinsistem

لینک مطلب: دلایل تغییر ETF اتر یوم توسط SEC