ریپل ویژگی‌های جدیدی را کسب کرده است، اما بازار را زیاد تحت تاثیر قرار نداده است و ممکن است دچار افت بشود.

ابیودون اولادوکون روزنامه‌نگار: ریپل یک ویژگی خاصی برای بازاریابی معرفی کرده است.

شاخص‌های کلیدی زیادی به کاهش احتمالی ارزش ریپل اشاره کردند. بر اساس داده‌های XRPScan بیش از 200 حوزه نقدینگی از زمان راه اندازی  بازاریابی خودکار (AMM) در Xrp Ledger (XRPL) ایجاد شده است.

در یک پست وبلاگ که در 22 مارس منتشر شد، تیم پشتیبان XRPL اعلام کرد که XLS-30 را عرضه می‌کند تا AMM بتواند در XRPL ادغام شود.

توسعه‌دهندگان می‌گویند که پیشرفت بزرگی در سیستم تبادل غیرمتمرکز قدیمی XRPL ایجاد کرده‌اند. قبلا نقدینگی تنها از طریق معامله دستی افراد در بازار و استفاده از دفترهای سفارش مرکزی برای ثبت سفارش‌های خرید و فروش در دسترس بود.

با XLS-30 ، یک ویژگی AMM به XRPL DEX اضافه می‌شود. این به کاربران اجازه می‌دهد تا با ارائه نقدینگی به پلتفرم شبکه، سود زیادی کسب کنند.

بر اساس ارزیابی‌های ریپل، بزرگترین مجموعه نقدینگی در شبکه جفت USD/USD است که دارای سرمایه 5 تریلیون LPToken است.

داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد ریپل در زمان نگارش با 0.63 دلار معامله می‌شد. در حالی که ارزش آن در هفته گذشته تقریبا 5 درصد افزایش یافته است، ارزیابی برخی از شاخص‌ها در یک نمودار روزانه نشان داد که ممکن است در هفته آینده شاهد یک افت باشد.

به عنوان مثال، ارزش شاخص Elder-Ray آن، که رابطه بین قدرت خریداران و فروشندگان در یک دارایی را تخمین می‌زند، 0.0028- بود. شاخص منفی یک سیگنال نزولی است که افزایش فعالیت فروش را نشان می‌دهد.

همچنین، شاخص جریان پول ریپل (MFI) کاهش تقاضا برای آلت کوین را تایید کرد. در زمان انتشار این مطلب، ارزش MFI ریپل 45.16 بود که در یک روند نزولی قرار داشت. این نشان‌دهنده کاهش سرعت خرید و عدم تمایل به فروش در میان شرکت‌کنندگان بازار است. در نهایت این توکن، آماده عبور از خط صفر و زیر خط سیگنال بود.

درست یا غلط، اوج رشد ریپل در تحولات اخیر بیت کوین بود و تقاطع رو به پایین خط سیگنال نشان می‌دهد که میانگین اهرم کوتاه مدت پایین‌تر از میانگین اهرم بلند مدت است.

کاهش حرکت صعودی بیشتر به عنوان نشانه‌ای از کاهش قیمت می‌تواند باشد.

منبع خبر: ambcrypto

لینک منبع: افزایش 5 درصدی ریپل در 7 روز، اما به زودی افت می‌کند چرا؟