گارلینگ هاوس، اخیراً با صحبت‌هایی پیشنهاد کرد که نامزدهای حامی ارزهای دیجیتال می‌توانند در ماه‌های آینده بودجه قابل توجهی را دریافت نمایند، اظهارات او در انتخابات ایالات متحده به افزایش تسلط ارزهای دیجیتال در سال 2024 تأکید می‌کند.

با وجود اینکه دونالد ترامپ از ارز دیجیتال به عنوان ابزار سیاسی برای پیروزی در انتخابات استفاده می‌کند ولی سایر نامزدها در این مورد موضع پایینی دارند.

در چند ماه آینده در ایالات متحده در باره این موضوع بیشتر خواهید شنید و نامزدهای انتخابات به دلیل طرفداری از رمز ارز آرا زیادی به‌دست‌ خواهند‌آورد و با مخالفت از آن آرا را از دست خواهند داد.

گارلینگ هاوس علیرغم اینکه از لحاظ قانونی با SEC ایالات متحده مشکل دارد، ولی قویاً از سیاست‌‌‌‌‌‌های طرفدار رمز ارز و قوانین شفاف آن پشتیبانی می‌کند.

وی معتقد است نامزدهایی که از این سیاست‌ها حمایت می‌کنند، آرای بیشتری کسب خواهند کرد، ولی آنهایی که با قوانین سختگیرانه به بازار رمز ارز فشار می‌آورند ممکن است با مخالفت زیادی روبرو شوند.

تاثیر ارز دیجیتال در سیاست ایالات متحده آشکارتر می‌شود. ارین گریفیث، روزنامه‌نگار نیویورکی اخیراً در مقاله‌ای درباره چگونگی شکل‌دهی کمک‌های ارزهای دیجیتال به پویایی انتخابات در باره این موضوع بررسی بیشتری نموده است.

 گریفیث در X اشاره کرد با اینکه 150 میلیون دلار رمز ارز مبلغ قابل توجهی نیست، اما در سیاست اهمیت دارد و این نشان می‌دهد که چگونه حتی کمک‌های کوچک صنعت کریپتو می‌تواند بر کمپین‌های سیاسی به طور قابل توجهی تأثیر بگذارد.

با داغ‌شدن بحث در مورد مقررات کریپتو، انتظار می‌رود که نقش تامین کننده‌های مالی طرفدار کریپتو و کوین‌های سیاسی در تصمیم‌گیری‌های سیاسی تاثیر زیادی داشته باشد.

بازار در جریان‌ انتخابات ریاست‌جمهوری و کمک‌های مالی با کوین ترامپ در بلاک چین سولانا، که نشان‌دهنده ترکیبی جدی از سیاست و ارز دیجیتال است، سر و صدا می‌کند.

اگر این مورد درست باشد، کوین ترامپ بیشتر دنبال سرمایه‌گذاری بر نفوذ ترامپ و جذابیت حامیان فناوری است، سکه‌های مشابه دیگر نیز با مضمون سیاسی هستند که هدفشان روی جلب توجه مخاطبین ارز دیجیتال متمرکز است.

در شکل‌دادن به استراتژی‌های سیاسی، بازار جهانی ارزهای دیجیتال، با ارزشی در حدود 2.5 تریلیون دلار، ترامپ کوین به تاثیر زیاد ارزهای دیجیتال تاکید می‌کند که این کوین اساسا بر احساسات رای‌دهندگان در انتخابات آینده تأثیر می‌گذارد.

منبع خبر: coinpedia

لینک مطلب: حمایت مدیرعامل ریپل، از نامزدهای طرفدار رمز ارز