کی یانگ جو از CryptoQuant fdhk بیان می‌کند که حجم فروش بیت کوین که توسط دولت‌ها تولید می‌شود، قطره‌ای در اقیانوس این بازار صعودی است و یک تحلیلگر معروف می‌گوید که معامله‌گران نباید بر اساس فروش بیت کوین دولتی عمل کنند.

در تاریخ 5 ژوئیه کی یانگ جو، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم CryptoQuant، در پستی در X (توئیتر سابق) اظهار کرد که اهمیت وضعیت اخیر بازار را نباید نادیده گرفت و اجازه ندهید دولت با (FUD ) فروش معاملات شما را خراب کند.

کی یانگ جو استدلال می‌کند که بیت کوینی که توسط دولت‌ها در سراسر جهان فروخته می‌شود، در مقایسه با جریان ورودی کلی، در حداقل مقدار است در حالی‌ که فروش بیت کوین دولتی خیلی زیاد است.

از زمان شروع آخرین بازار صعودی برخلاف جریان ورودی نزدیک به 250 میلیارد دلار ، وجوهی که از نظر تکنیکال می‌توانند توسط دولت‌ها به فروش برسند در مجموع کمتر از 10 میلیارد دلار هستند و از سال 2023، 224  میلیارد دلار به بازار سرازیر شده است و بیت کوین توقیف شده توسط دولت حدود 9 میلیارد دلار به سقف تحقق یافته کمک می‌کند.

1 بیت کوین ودولتها 1

این واکنش سطحی مربوط به قیمت بیت کوین، علاوه بر نقل و انتقالات از کیف پول‌های مرتبط با صرافی منحل‌شده Gox، بدنبال فعالیت‌های شدید فروش دولت است.

بر اساس داده‌های شرکت اطلاعاتی Arkham، دو بازیگر در رادار آلمان و ایالات متحده هستند که اولی هنوز 41200 بیت کوین را در اختیار دارد و مقداری نیز در عرض چند سال‌ از چندین بازیگر توقیف شده است،

تصویر داده هی فروش بیت کوین توسط دولت ها

در حالی که شاخص، ترس و طمع را در رمز ارز نشان می‌دهد و احساسات به ترس شدید نزدیک می‌شود، اما کی یانگ چنین ترسی را تنها بر اساس عمل دولت‌ها نمی‌داند.

نمودار 2 فروش بیت کوین توسط دولت‌ها

وی بیان می‌کند که از سال 2023 این مقدار فقط 4 درصد از کل ارزش انباشته تحقق یافته است و اجازه ندهید دولت با فاد (FUD ) فروش، معاملات شما را خراب کند.

 کوین تلگراف در گزارش خود نوشت که ناظران بازار نسبت به سطوح حمایتی بلندمدت اساسی مراقب هستند زیرا خطوط روند مختلف شکست می‌خورند.

در همین حال، حمایت از بازار گاوی کلاسیک در بالاترین سطح قرار دارد و میانگین متحرک 200 روزه همراه با پایه قیمت کوتاه مدت بیت کوین به ترتیب 58550 و 64175 دلار است.

در 5 ژوئیه BTC/USD به 53500 دلار در پایین‌ترین سطح چهار ماهه خود رسید و یک روز بعد بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView حدود 3000 دلار افزایش یافت.

نمودار 3 فروش بیت کوین توسط دولت‌ها

منبع خبر: cointelegraph

لینک مطلب: فروش بیت کوین توسط دولت‌ها