حجم معاملات روزانه صرافی بین المللی کوین بیس در این ماه افزایش یافته است و ارقام به ندرت به زیر 1میلیارد دلار کاهش یافته و به حداکثر 6.23 میلیارد دلار رسیده است.

در ماه مارس شاهد افزایش قابل توجهی حجم معاملات روزانه در صرافی بین‌ المللی کوین بیس خواهیم بود به طوری که این ارقام تنها در پنج نوبت در طول ماه به زیر مرز 1 میلیارد دلار رسیده است. این روند در مقایسه با عملکرد قبلی صرافی افزایش قابل توجهی را نشان می‌دهد و به رکوردشکنی حجم معاملات روزانه 6.23 میلیارد دلار در چهارشنبه گذشته ختم شد. Coinbase International که به طور انحصاری برای مشتریان غیر آمریکایی در حوزه‌های قضایی منتخب به ثبت رسیده است که با ارائه دسترسی به بیش از 30 بازار معاملات آتی دائمی و لحظه‌ای، به مشتریان سازمانی پاسخ می‌دهد.

سخنگوی Coinbase این رشد را به واکنش بازار به داشتن یک پلت‌فرم معاملاتی بین المللی قابل اعتماد و سازگار نسبت داد و افزود: هدف از موقعیت یابی صرافی، سرمایه‌گذاری برای بیشتر شدن تقاضا نسبت به عرضه است.

حجم معاملات کوین بیس

افزایش قیمت سهام کوین بیس

بر اساس داده‌های TradingView، در کنار افزایش حجم معاملات، کوین بیس شاهد افزایش شدید قیمت سهام خود نیز بوده است. این صرافی که مختص مشتریان غیر آمریکایی است. قیمت سهام خود را در 24 ساعت گذشته بیش از 10 درصد افزایش داده و به 280 دلار در هر سهم رسیده است. این رالی مطابق با عملکرد کلی بازار ارزهای دیجیتال است که از ابتدای سال شاهد رشد بیش از 61 درصدی سرمایه بازار آن بوده است. قابل ذکر است که سهام کوین بیس این روند صعودی بازار را در همان بازه زمانی منعکس کرده است.

در حالی که قیمت فعلی سهم روند مثبتی را نشان می‌دهد، اما همچنان از بالاترین رکورد تاریخی کوین‌بیس یعنی 342.98 دلار که در نوامبر 2021 ثبت شد، فاصله دارد. این افزایش در قیمت سهم و حجم معاملات در بورس بین‌المللی کوین‌بیس نیز نشان‌دهنده فعالیت و علاقه رو به رشد بازار و همچنین نقش مهم بورس در تسهیل تجارت بین المللی برای مشتریان خود. به این ارز دیجیتال است.

منبع خبر: CRYPTOPOLITAN

لینک مطلب: فعالیت معاملاتی در صرافی کوین بیس افزایش یافت و به رکورد جدید 6.23 میلیارد دلار رسید