تبدیل بیت کوین به اتریوم جدید گریز ناپذیر است، زیرا کنگره ایالات متحده از پذیرش کریپتو در بانک‌ها حمایت می‌کند.

در چند روز اخیر با کاهش آدرس‌های جدید بیت‌ کوین کاربران بیشتری برای نقدینگی آسان‌تر و امنیت بیشتر، از ETF‌های بیت‌ کوین استفاده می‌کنند.

روز جمعه در اوایل جلسه لندن،  قیمت بیت کوین (BTC) با چشم انداز صعودی ادامه یافت.

اکنون این ارز پرچمدار در حدود 66,410 دلار معامله شد، که نشان‌ می‌دهد گاوهای بیت کوین آماده هستند تا به زودی در بالاترین سطح خود قرار بگیرند.

بر أساس اطلاعات پیوسته پلتفرم هوش بازار Santiment، در حال حاضر 15907 کیف پول بیت‌کوین وجود دارد که حداقل حاوی 100 بیت کوین است.

قابل توجه است که نهنگ‌های بیت کوین در بحبوحه کاهش موجودی در صرافی‌های متمرکز، دارای 11.79 میلیون سکه هستند.

طبق توضیح Coinspeaker، در چند روز اخیر حجم معاملات ETF بیت کوین در ایالات متحده با ورود نقدینگی قابل توجه افزایش یافته است.

علاوه بر این GBTC Grayscale، به میزان قابل‌توجهی فروش روزانه بیت کوین خود را کاهش داده است و 937 موسسه مالی بر اساس گزارش‌های درآمدی سه ماهه اول بیت کوین را از طریق ETF های نقطه ای تایید شده خریداری کردند.

روز پنجشنبه، سنای ایالات متحده به اتفاق آرا با تصویب SAB 121 ،CRA را لغو کرد که بانک‌ها را مجبور می‌کرد دارایی‌های رمزنگاری مشتریان را نگه‌دارند .

 قابل توجه است که گردهمایی طیف‌های سیاسی در مورد این موضوع نشانه افزایش علاقه و تقاضا در سرمایه‌گذاری‌های ارز دیجیتال در ایالات متحده است.

سرنگونی SAB 121 با تصویب یک CRA، یک پیروزی برای نوآوری‌های مالی و توبیخ آشکار در مدیریت بایدن و گری جنسلر است که در مورد رمز ارزها انجام داده‌اند.

 همچنین این اولین باری است که کنگره قانون کریپتو مستقل را تصویب می‌کند و سناتور آمریکایی، سینتیا لومیس، از وایومینگ گفت که ما تازه در ابتدای راهیم.

تام ایمر با توجه به اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا، گفت که رئیس جمهور جو بایدن در صورتی که CRA را پیش از انتخابات آتی تایید یا وتو کند، بسیار قابل توجه است.

 در حالی که کشورهای دیگر در حال پذیرش  صنعت وب 3 هستند، کنگره ایالات متحده مخالفت خود را با تصمیم‌گیری جنسلر درسرکوب پروژه‌های رمزنگاری نشان داده است.

با تقویت اساسی، قیمت بیت کوین از نظر فنی در ماه‌های آینده افزایش بیشتری پیدا می‌کند.

با گذشت حدود یک ماه از چهارمین رویداد هاوینگ بیت کوین ارزش واقعی آن دوباره به بالاترین رکورد سال 2021 می‌رسد، بنابراین یک دوره فوق العاده در پیش رو است.

بیت کوین همچنان در الگوی پرچم صعودی حرکت می کند و برای تایید Breakout، گاوهای بیت کوین باید سطح مقاومت ۶۸ هزار دلاری را رد کنند.

هنگامی که Breakout تأیید شود، باید منتظر اتریوم جدیدی در ماه ژوئن باشیم.

به گفته یک تحلیلگر محبوب رمز ارز با نام مستعار Captain Faibik، قیمت بیت کوین در حال شکل‌گیری یک الگوی پرچم صعودی است.

با این حال، وی تاکید کرد که قیمت بیت کوین باید در هفته‌های آینده به طور مداوم بالای 68 هزار دلار بسته شود تا روند صعودی آن تایید شود.

منبع خبر: coinspeaker

لینک مطلب: با حمایت کنگره ایالات متحده از پذیرش کریپتو در بانک‌ها بیت کوین به اتریوم جدید تبدیل می‌شود