افزایش 8 درصدی اتریوم با انتقال 14.75 میلیون دلار اتریوم به کوین بیس توسط آلامدا همراه بود.

گمان می‌رود این جهش به‌ علت آن است که صندوق‌های قابل معامله بیت کوین (ETF)، برای اتریوم ایجاد می‌شود که بحث‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت.

Alameda Research، که مرتبط با صرافی منحل شده( FTX) است، توانست 14.75میلیون دلار اتریوم به coinbase، منتقل کند؛ که یکی ازبزرگترین تراکنش‌ها از زمان افزایش قابل توجه در ماه فوریه است.

این اقدامات سوالاتی را درمورد اینکه آیا Alameda Research، قصد دارد دارایی‌های اتریوم خودرا بفروشد، ایجاد کرد.

بحث‌هایی در مورد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده SEC درمورد تایید ETF های اتریوم، به‌ویژه با توجه به باز بودن آن برای شناسایی ETF های بیت کوین وجود دارد، ولی هنوز شک و تردیدهایی برای تایید آن وجود دارد.

شرکت‌های اصلی صنعت مالی، مانند  BlackRock و Fidelity InvestmentsT، برای ETF های اتریوم ثبت نام کرده‌اند. با این حال، تصمیم نهایی SEC، همچنان نامشخص است.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF، با اشاره به کوتاهی SEC در ارائه گزارش برای برنامه‌های ETF، ابراز تردید کرد. Polymarket، تخمین زده است که تنها 16 درصد شانس برای تایید لحظه‌ای  ETF بیت کوین تا ماه مه وجود دارد.

نهنگ‌های کریپتو، قبل از افزایش قیمت اخیر، بیش از 35 میلیون دلار اتریوم جمع آوری کرده‌اند. این انباشت، همراه با تراکنش Alameda Research، نشان‌دهنده فعالیت قابل توجه در بازار اتریوم است.

اقدامات انجام شده، موقعیت پیچیده‌ای را برای اتریوم ایجاد می‌کند. زیرا تاییدیه‌های قانونی و حرکات بازار می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی در مسیر آینده اتریوم داشته باشد.

منبع خبر: beincrypto

لینک مطلب: افزایش 8 درصدی اتریوم