آوالانچ با نزول به پایین‌ترین حد خود در شش ماه اخیر، توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است که از ماه مارس شاهد زیان قابل‌توجهی در دارایی‌های خود بوده‌اند.

طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت AVAX در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش 5 درصدی بوده و در حال حاضر 24.51 دلار قیمت دارد. این، آلت کوین در چند ماه گذشته کاهش چشمگیری را در قیمت خود نشان داده است.

ارزش بازار AVAX در حال حاضر 9.69 میلیارد دلار است که آن را به سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار تبدیل می‌کند.

 همچنین در 24 ساعت گذشته حجم معاملات آواکس 69.77 درصد افزایش یافته است که در حال حاضر به 449 میلیون دلار رسیده است و به نظر می‌رسد فروشندگان مسئولیت قیمت‌گذاری را بر عهده گرفته‌اند.

داده‌های DefiLlama تأیید می‌کند که در 24 ساعت ارزش کل قفل شده (TVL) در بلاک چین آوالانچ 3.9 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر به 675.12 میلیون دلار می‌رسد.

 به طور قابل‌توجهی از بالاترین میزان TVL در دسامبر 2021 در حدود 11.4 میلیارد دلار کمتر است. قیمت توکن AVAX از اتریوم 146.22 دلاری که در اواخر سال 2021 مشاهده شد، 83.3 درصد کاهش یافته‌ است.

طبق نمودار ارائه شده توسط TradingView، توکن AVAX از دسامبر 2023 زیر سطح قیمت 25 دلار معامله نشده است و قیمت فعلی این ارز دیجیتال نشان‌می‌دهد که در حال آزمایش مجدد پایین‌ترین سطح شش ماهه است.

همچنین، حجم این آلتکوین نیز از ژانویه به طور قابل‌توجهی کاهش یافته‌ است که نشان‌دهنده کاهش علاقه در بین سرمایه‌گذاران است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای جفت AVAX/USDT در بایننس مقدار زیر 25.69 را نشان می‌دهد. ارزش زیر 30 نشان می‌دهد که AVAX تحت تأثیر قابل‌توجه خرس‌ها قرار دارد و فروش نقدی آن در بازار بیش از حد است.

نمودار کاهش آوالانچ

 به طور کلی، این یک سیگنال خرید قوی برای معامله‌گران است که به آنها امکان می‌دهد دارایی‌های با عملکرد خوب را با ارزش‌های پایین خریداری کنند.

شبکه آوالانچ با شروع سال به نقاط عطف قابل توجهی دست یافت. این بلاک چین حدود 100 میلیون دلار از صندوق فرهنگ کاتالیست خود برای توسعه پروژه‌های میم کوین مانند GFOX سرمایه‌گذاری کرد.

این شبکه همچنین شاهد بیش از 100 میلیون کتیبه ASC-20 از زمان معرفی آنها در ژانویه بوده است که نشان‌دهنده استقبال قابل‌توجهی از سوی سرمایه‌گذاران است.

 یک ناشر ژاپنی با بیش از 50 سال تجربه در صنعت بازی کونامی، همکاری خود را با آوا لبز، (سازمان غیرانتفاعی مسئول توسعه Avalanche ) اعلام کرد.

 این دو برای ایجاد Resella کار خواهند‌‌کرد، Resella یک راه حل پیشرفته NFT است که نیاز کاربران را به داشتن کیف پول Web3 یا شرکت در تراکنش‌های پیچیده ارزهای دیجیتال را از بین می‌برد و در نتیجه موانع را کاهش می‌دهد.

Resella تنها بر روی بازی متمرکز نیست، بلکه به دنبال تقویت پذیرش فناوری Web3، کاهش هزینه‌ها، آسان‌کردن طراحی، انتشار و تجارت کلکسیون‌های دیجیتال است.

منبع خبر: coinspeaker

لینک مطلب: کاهش قیمت آوالانچ